DĄBROWSKA-AUGUSTYNOWICZ Władysława (1901 Kraków - 1980 Kraków)
Olej, płótno, 52 x 68 cm,
sygn. l.d.: W. Augustynowicz.
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, tektura, 38 x 48,5 cm,
sygn. l.d.: Dąbrowska 1930
sygn. l.d.
olej, tektura
46x32 (w świetle passe-partout)
1. Żółte kwiaty w wazonie
akwarela na podrysowaniu ołówkiem,
papier; 43,5 x 32 cm (w świetle oprawy);
2. Różowe kwiaty w wazonie
akwarela, papier; 42 x 32 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: W. Augustynowicz,
3. Bukiet kwiatów w wazonie
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 47,5 x 34,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: W. Augustynowicz (słabo czytelne)
4. Bukiet czerwono-niebieskich kwiatów w wazonie
sygn. p. d.: W. Augustynowicz
5. Bukiet kwiatów w wazonie
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier;
42 x 32 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: W. Augustynowicz
Władysława AUGUSTYNOWICZ-DĄBROWSKA (1901-1980)
olej, sklejka, 55 x 67 cm;
sygn. l. d.: W. Augustynowicz. 926.
Na odwrocie nalepki: Cech Artystów Plastyków
Jednoróg, z tytułem: Martwa natura - Jarzyny, Lwów z datą: luty 1927; częściowo uszkodzona nalepka z nr 20612; oraz pieczęć lakowa.
Olej, tektura
87 x 37,7 cm
Sygnowany p.d.: W. Augustynowicz
Na odwrocie szkic - głowa dziewczynki o blond włosach w trzech ujęciach. Na nim częściowo zdarta nalepka, wypełniona czarnym atramentem: (
) PLAC ŚW. DUCHA DOM ART. (
) | Data przyjęcia 27(
) 1925 | Autor Augustynowiczowa Władysława | Tytuł Chryzantemy | Rodzaj olej | Rozmiar
| Cena
| Nr 7. Powyżej prostokątna kartka z napisem czarnym atramentem: Katowice. Po lewej na częściowo zdartym papierze zakrywającym odwrocie prostokątna kartka z napisem czarnym atramentem: Chryzantemy | olejny cena 350 zł | W. Augustynowicz | Kraków.
olej, tektura, 101,5 x 69 cm (w świetle oprawy);
sygn. l.g.: W. Augustynowicz
Na odwrocie nalepki wystawowe: nalepka z nr 20621 i tytułem obrazu Dziewczyna z lalkami; nalepka z ZPAP w Krakowie z 1927 r. z tytułem Dziewczyna z lalkami /
Kompozycja; oraz nalepka autorska z informacjami dotyczącymi obrazu: Kompozycja
/ Dziewczyna z lalkami / olejny / Wład. Augustynowicz / Kraków / Grabowskiego 8.; oraz dwie pieczęcie lakowe
olej, płótno, 85 x 60 cm;
sygn. p.d.: W. Augustynowicz
sygn. l.g.: W. Augustynowicz
Na odwrocie nalepki wystawowe: nalepka z nr 20621 i tytułem obrazu Dziewczyna z lalkami; nalepka z ZPAP w Krakowie z 1927 r. z tytułem
Dziewczyna z lalkami / Kompozycja; oraz nalepka autorska z informacjami dotyczącymi obrazu: Kompozycja / Dziewczyna z lalkami / olejny /
Wład. Augustynowicz / Kraków / Grabowskiego 8.; oraz dwie pieczęcie lakowe
akwarela, papier; 38,5 x 53,5 cm w świetle passe-partout;
sygnowana po prawej stronie u dołu: W. Augustynowicz