PAULAT Marta (ur. 1977)
olej na płótnie, 30 x 30 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
PAULAT Marta (ur. 1977)
akryl, płótno, 30x30 cm
sygn. na odwrociu
PAULAT Marta (ur. 1977)
olej, płótno; 120 x 120 cm,
sygn. na odwrocie
PAULAT Marta (ur. 1977)
akryl, płótno; 100 x 100 cm,
sygn. na odwrocie: marta/ paulat/ 2011 (3 gracje)
PAULAT Marta (ur. 1977)
olej, płótno,
100 x 100 cm
na odwrocie: marta paulat 2008
PAULAT Marta (ur. 1977)
Olej, płótno; 120 x 120 cm
Sygn. na odwrocie: Marta Paulat
PAULAT Marta (ur. 1977)
PAULAT Marta (ur. 1977)
akryl/płótno,
30 x 30 cm,
sygn.
PAULAT Marta (ur. 1977)
Olej, płótno;
100x100 cm
Sygn. Na odwrocie: marta/ paulat/ 2008
PAULAT Marta (ur. 1977)
Olej, płótno
120 x 120 cm
Sygn. na odwrocie Marta Paulat
PAULAT Marta (ur. 1977)
olej, płótno;
120 x 120 cm
sygn. na odwrocie: marta/ paulat/ 2009
PAULAT Marta (ur. 1977)
olej, płótno; 100 x 240 cm
sygn. na odwrocie: syreny/ marta/ paulat/ 2009
PAULAT Marta (ur. 1977)
akryl/płótno, 35 x 27 cm, sygn.
PAULAT Marta (ur. 1977)
olej na płótnie
50x50 cm
PAULAT Marta (ur. 1977)
akryl/płótno,
34 x 27 cm,
sygn.
PAULAT Marta (ur. 1977)
z cyklu Wakacje nad Morzem Czerwonym, 2003
akryl/płótno, 90 x 100 cm
dar artysty
PAULAT Marta (ur. 1977)
olej/płótno, 33 x 24 cm
sygn. i dat. na odwrocie: Paulat 2002
PAULAT Marta (ur. 1977)
olej/płótno, 32,5 x 23,5 cm
PAULAT Marta (ur. 1977)
olej/płótno, 32, 5 x 24 cm
PAULAT Marta (ur. 1977)
akryl, płótno, 55x38 cm
PAULAT Marta (ur. 1977)
akryl, płótno,
110 x 120 cm
PAULAT Marta (ur. 1977)
akryl, płótno, 120 x 120 cm
PAULAT Marta (ur. 1977)