SKOLUDA Jan (1917 - 1997)
olej, płótno, 36 x 49,5 cm,
sygn. l.d.: J. Skoluda
Na odwrocie autorski napis oł.: Kompozycja (tekst nieczytelny) VI / 1962 r.
cena wywoławcza: Wykup abonament
SKOLUDA Jan (1917 - 1997)
AKWARELA, NA PODRYSOWANIU OŁÓWKIEM, PAPIER,
33 X 30,5 CM (W ŚWIETLE OPRAWY);
SYGN. P. D.: J. SKOLUDA / 57
SKOLUDA Jan (1917 - 1997)
olej, płótno,
38,5 x 50,5 cm
sygn. na odwrocie: J. Skoluda
SKOLUDA Jan (1917 - 1997)
akwarela, na podrysowaniu ołówkiem, papier,
33 x 30,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: J. SKOLUDA / 57
SKOLUDA Jan (1917 - 1997)
olej na płótnie, 48,5 x 60,5 cm, sygnowany p.g. "J. Skoluda"
na odwrocie, na krośnie, ołówkiem tytuł dzieła.
Malarz ukończył ASP w Krakowie w 1953 r.
SKOLUDA Jan (1917 - 1997)
olej na płótnie,
50 x 60 cm,
sygnowany p. d. "Skoluda/57" na blejtramie czarnym flamastrem dane o obrazie