SOKOŁOWSKI Jan (Lwów 1904 - Warszawa 1953)
cena wywoławcza: Wykup abonament
Olej, płyta; 17,4 x 23,6 cm
Sygnowany: l. d.: Jan Sokołowski 49 r.
olej na płótnie,
50 x 61 cm
sygnowany l.d. "Jan Sokołowski1948"
MARTWA NATURA Z ANTURIUM I OWOCAMI, 1952 r.
Gwasz na tekturze 40 x 29,5 cm
Sygnowany l.d. - "Jan Sokołowski 52"