GARUS Michalina (ur. 1976)
olej, płótno, 90 x 70 cm,
sygn. u dołu: M.G. 2018
cena wywoławcza: Wykup abonament
GARUS Michalina (ur. 1976)
technika mieszana / papier
wym. 2 x 100 x 70 cm
GARUS Michalina (ur. 1976)
olej, płótno, 90 x 50 cm
sygn. na licu: M.G. 2015, opisany na odwrocie: MICHALINA GARUS 2015
GARUS Michalina (ur. 1976)
olej/płótno, 70 x 80 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'M.G. | 2017'
na odwrociu opisany: 'MICHALINA GARUS | 2017 | Mój kot'
GARUS Michalina (ur. 1976)
olej, płótno, 50x80 cm
sygn. p.d.: MG 2017, opisany na odwrocie: MICHALINA GARUS 2017 "Mój kot"
GARUS Michalina (ur. 1976)
olej, płótno, 100x80 cm
sygn. l.d.: M.G. 2016, opisany na odwrocie: Michalina Garus 2016 r.
GARUS Michalina (ur. 1976)
GARUS Michalina (ur. 1976)
olej, płótno, 80x120 cm
sygn. p.d.: M.G., opisany na odwrocie: MICHALINA GARUS 2016
GARUS Michalina (ur. 1976)
GARUS Michalina (ur. 1976)
GARUS Michalina (ur. 1976)
GARUS Michalina (ur. 1976)
olej, płótno, 80x100 cm
opisany na odwrocie: MICHALINA GARUS 2015
GARUS Michalina (ur. 1976)
Bez tytułu, z cyklu Pływacy, 2015
olej, płótno, 80 x 100 cm,
sygn. na odwrocie: MICHALINA GARUS 2015
GARUS Michalina (ur. 1976)
olej, płótno, płyta, 80x100 cm
opisany na odwrocie: MICHALINA GARUS "Plac zabaw" 2015
GARUS Michalina (ur. 1976)
olej/płótno, 90 x 70 cm
sygnowany i datowany p.d.: `M.G. | 2015`
na odwrociu opisany: `MICHALINA | GARUS | 2015`
GARUS Michalina (ur. 1976)
GARUS Michalina (ur. 1976)
olej/płótno, 80 x 100 cm
sygnowany l.d.: `M. GARUS`
GARUS Michalina (ur. 1976)
olej/płótno, 80 x 100 cm
sygnowany p.d.: `M. G. | 2014`
na odwrociu opisany: `MICHALINA | GARUS | 2014`
GARUS Michalina (ur. 1976)
olej/płótno, 80 x 100 cm
sygnowany p.d.: `M.G.`
GARUS Michalina (ur. 1976)
olej,płótno, 100 x 70 cm,
sygn. p.d.: M.G. oraz na odwrocie 2013
GARUS Michalina (ur. 1976)
Linoryt, papier, 100x70 cm, nakład: AP
sygn. p.d.: M. Garus `09
GARUS Michalina (ur. 1976)
olej/płótno, 100 x 80 cm
sygnowany p.d.: `M. GARUS`
GARUS Michalina (ur. 1976)
olej/płótno, 80 x 100 cm
na odwrociu opisany: `M. GARUS | 2014`
GARUS Michalina (ur. 1976)
akryl, płótno, 50x90 cm
sygn. p.d.:M.G., opisany na odwrocie: M. GARUS 2013
GARUS Michalina (ur. 1976)
olej/płótno, 90 x 120 cm
sygnowany p.d.: `M. Garus`
na odwrociu opisany: `MICHALINA GARUS | 2014`
GARUS Michalina (ur. 1976)
olej/płótno, 110 x 90 cm
sygnowany p.d.: `M G`
na odwrociu opisany: `Michalina | Garus | 2014`
GARUS Michalina (ur. 1976)
olej, płótno, 50x80 cm
opisany na odwrocie: MICHALINA GARUS
GARUS Michalina (ur. 1976)
olej/płótno, 80 x 90 cm
sygnowany l.g.: `M.G.`
na odwrociu opisany: `MICHALINA | GARUS | 2013`
GARUS Michalina (ur. 1976)
olej/płótno, 80 x 100 cm
sygnowany l.d.: `M. G.`
na odwrociu opisany: `Michalina | Garus | 2013 | 80 x 100`
GARUS Michalina (ur. 1976)
olej/płótno, 70 x 140 cm (łącznie)
sygnowany l.d. i p.d. inicjałami
na odwrociu opisany na blejtramie: `M. G. 2013` (każda część)
GARUS Michalina (ur. 1976)
Bez tytułu, z cyklu Mój kot, 2013 r.
olej/płótno, 50 x 90 cm
sygnowany p.d.: `M.G."
na odwrociu opisany: `M.GARUS 2013`
GARUS Michalina (ur. 1976)
olej/płótno, 50 x 90 cm
sygnowany p.d.: `M.G.`
GARUS Michalina (ur. 1976)
olej/płótno, 80 x 100 cm
na odwrociu opisany na blejtramie: `M. GARUS 2012 W MIEŚCIE`
GARUS Michalina (ur. 1976)
olej/płótno, 80 x 100 cm
na odwrociu opisany na blejtramie: `M. GARUS 2012`
GARUS Michalina (ur. 1976)
olej/płótno, 80 x 100 cm
sygnowany p.d.: `M. GARUS`
na odwrociu opisany na blejtramie: `ŁODKI M. GARUS 2012`
GARUS Michalina (ur. 1976)
olej/płótno, 100 x 80 cm
sygnowany p.d.: `M. GARUS `11`
na odwrociu opisany: `M. Garus | 2011`
GARUS Michalina (ur. 1976)
olej/płótno, 80 x 100 cm
sygnowany p.d.: `M.GARUS | 2012`
GARUS Michalina (ur. 1976)
olej/płótno, 80 x 100 cm
sygnowany p.d.: `M. GARUS | 2012`
GARUS Michalina (ur. 1976)
olej/płótno, 80 x 100 cm
sygnowany p.d.: `M. Garus 2012`
na odwrociu opisany: `M. GARUS | 2012`
GARUS Michalina (ur. 1976)
olej/płótno, 80 x 200 cm (łącznie)
sygnowany p.d.: 'M. Garus | 2012'
na odwrociu opisany: ' M. GARUS 2012' (na obu częściach)
GARUS Michalina (ur. 1976)
olej/płótno, 80 x 100 cm
GARUS Michalina (ur. 1976)
linoryt/papier,
70 x 100 cm (arkusz)
u dołu opisana: `A/P linoryt + tech. właśna Pejzaż M. Garus`11`
GARUS Michalina (ur. 1976)
linoryt/papier, 100 x 69 cm (arkusz)
u dołu opisana: 'LINORYT A/P ZNOWU TO SAMO MICHALINA GARUS 2007'
.
GARUS Michalina (ur. 1976)
linoryt/papier,
100 x 70 cm (arkusz)
GARUS Michalina (ur. 1976)
olej/płótno,
80 x 100 cm
sygnowany p.d.: `M. GARUS`
na odwrociu opisany: `2010 M. GARUS`
GARUS Michalina (ur. 1976)
linoryt, technika własna/papier, 100 x 70 cm
sygnowany l.d.: `A/P linoryt | Przed mostami M. Garus `09`