JAROSIEWICZ Janusz (1894 - 1974)
olej, tektura; 24 x 20 cm;
sygn. i dat. p. d.: Jarosiewicz 1944.
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/tektura, 39 × 29,5 cm
sygn.: p.d. Jarosiewicz 25
* dodatkowa opłata wynikająca z tzw. droit de suite
olej/tektura, 22,5 x 28,5 cm
sygnowany p.d.: `J.JAROSIEWICZ`
Olej, tektura; 37 x 48 cm
Sygnowany p.d.: Jarosiewicz. | 28.
olej, płyta,
41 x 50 cm;
sygn. p. d.: Jarosiewicz
Na odwrocie nalepka autorska z tytułem obrazu i datą
olej, płyta,
41 x 50 cm;
sygn. p. d.: Jarosiewicz
olej, płyta, 49 x 43 cm
sygn. p.d.: Jarosiewicz
Na odwrocie drukowana naklejka autorska: Jarosiewicz Janusz / Art. Plastyk / Bytom Sądowa 5 / Tytuł dzieła / Prymulka / Rok: 1960 / cena: 1800zł.
olej, tektura, 60 x 84 cm;
sygn. p.d.: Jar 31.
na odwrocie nalepki : autorska z tytułem obrazu oraz z wystawy we Lwowie
olej, tektura,
25,5 x 36,8 cm;
sygn. p.d.: Jar. 26.
Na odwrocie napis: Jarosiewicz Janusz (Lwów) / "Brzeg" / 50 zł
Obraz w oryginalnej ramie.
olej na płycie, 49,5 x 32 cm
sygn. p.d.: "Jarosiewicz"
Olej, sklejka; 37,8 x 48,5 cm
Sygnowany zielonym olejem p.d.: Ja(...) 36
Na odwrocie nalepka: "TOW. PRZYJACIÓŁ SZTUK PIĘKNYCH WE LWOWIE | Nr. Ew 136 Rok 1936 | Autor: Janusz Jarosiewicz | Tytuł dzieła: Urwiska lessowe | Rodzaj i technika: olej | Cena: 150 zł"