KASPROWICZ Jan Maksymilian (1906 - 1986)
olej/płótno, 52,5 x 74 cm
sygn. p.d.: J.M. Kasprowicz
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno; 64,5 x 90 cm;
sygn. i opisany p. d.: J.M. Kasprowicz / "Groźne oblicze Bałtyku";
obraz przed konserwacją.
olej, płótno, 50 x 71, 5 cm, sygn. p.d.: J. M. Kasprowicz
olej, płótno, 60 x 80 cm, sygn. p.d.: J. M. Kasprowicz
olej, tektura; 31,5 x 45,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: J. M. Kasprowicz.
pastel, papier; 48 x 63 cm (w świetle oprawy);
sygn. i opisany l. d.: J. M. Kasprowicz / Hel.
Olej, płótno; 63 x 93 cm
Sygnowany p.d.; J.M. Kasprowicz
*opłata droit de suite
olej, tektura, 34,5 x 50 cm,
sygn. p.d.: J.M.Kasprowicz
* do obiektu zostanie doliczona opłata wynikającą z tzw. droit de suite
olej, płótno, 82 x 107 cm,
sygn. p.d.: J.M.Kasprowicz
olej, płótno, 60,5 x 90 cm, sygn. p.d.: j.M.Kasprowicz
olej, płótno; 49 x 67 cm;
sygn. p. d.: J. M. Kasprowicz
olej na sklejce, 36 x 36,5 cm,
sygnowany p.d. "J. M. Kasprowicz"
olej/płótno, 48 x 68 cm
sygnowany p.d.: 'J. M. Kasprowicz'
olej, płótno, 60,5 x 90,5 cm;
sygn. p. d.: J. M. Kasprowicz
olej, płótno; 66,5 x 84 cm;
sygn. p. d.: J.M. Kasprowicz
olej, płótno,
60,5 x 90,5 cm;
sygn. p. d.: J. M. Kasprowicz
olej, płótno, 67,5 x 135 cm;
sygn. i dat. p. d.: J.M.Kasprowicz 1935
olej, płótno; 67,5 x 135 cm;
olej, płótno; 66 x 98,5 cm;
sygn. l. d.: MJ. Kasprowicz
olej, płótno, 60,5 x 92 cm;
sygn. l.d.: J. M. Kasprowicz
olej, płótno, 79 x 98 cm;s
sygn. l. d.: J. M. Kasprowivcz/ "Hel"
olej/sklejka,
35 x 49,5 cm
sygnowany p. d.: `J. M. Kasprowicz`
olej, płótno,
60,5 x 90,5 cm;
sygn. p. d.: J. M. Kasprowicz
olej, płótno
70 x 101 cm
sygn.p.d. J.M.Kasprowicz
olej, płótno,
60,5 x 90 cm;
sygn. p. d.: J. M. Kasprowicz
olej na płótnie, 70 x 100,5 cm
sygn. p.d. J. M. Kasprowicz
olej, płótno
60,5 x 90 cm;
sygn. p. d.: J. M. Kasprowicz
olej, płótno,
60,5 x 90 cm;
sygn. p. d.: J. M. Kasprowicz
olej, płótno
60,5 x 90 cm;
sygn. p. d.: J. M. Kasprowicz
olej, płótno,
60,5 x 90 cm;
sygn. p. d.: J. M. Kasprowicz
Olej, płótno;
63 x 93 cm
Sygnowany p.d.: J. J. Kasprowicz
olej, płótno, 60,5 x 90 cm;
sygn. p. d.: J. M. Kasprowicz
Olej, płótno; 63 x 93 cm
olej, płótno, 36 x 51 cm;
sygn. p.d.: Jan Kasprowicz
olej, płótno, 60,5 x 92 cm;
sygn. l.d.: J. M. Kasprowicz
Olej, płótno; 34 x 49 cm
Sygnowany p. d.: J. M. Kasprowicz
Olej, sklejka, 33 x 48,5 cm; w św. p.-p.
Sygn. p.d.- J. Kasprowicz
olej/płótno, wymiary: 35 x 50,
sygnowany lewy dół: "J.M.Kasprowicz"
olej na płótnie, 46,5 x 55 cm, sygnowany p. d. "J. M. Kasprowicz"
olej na płótnie, 55 x 75, 5 cm
sygnowany p. d.
"J. M. Kasprowicz"