SKIBIŃSKI Wiesław (ur. 1961r.)
akwaforta/papier, 59 x 84 cm (arkusz)
sygnowany i opisany ołówkiem u dołu: '1/5 ed. [nieczytelnie] Jazda Polska - W. Skibiński'
cena wywoławcza: Wykup abonament
litografia, papier, 55 x 50 cm,
sygn. i opisana na dole: Jazda Polska, W. Skibiński
akwaforta, relief/papier, 56 x 77 cm (zadruk)
sygnowany, datowany i opisany ołówkiem u dołu: '10/50 akwaforta + relief Lwy ze Lwowa W. Skibiński 15'
akwaforta/papier, 80 x 60 cm (arkusz)
sygnowany, datowany i opisany ołówkiem u dołu: '30/50 Akwaforta Konik Polski IV W.Skibiński 08'
akwaforta/papier, 53,5 x 76 cm
sygnowany i datowany p.d.: `W. Skibiński lipiec 2003` oraz l.d.: `14/50 akwaforta + relief - Pupil`
akwaforta/papier, 75,5 x 65,5 cm
sygnowany p.d.: `W. Skibiński` oraz l.d.: `E/A akwaforta + linoryt Lira`