BULAS Jan (1878 - ?)
akwarela, gwasz, pastel, papier; 44 x 33,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Bulas.
cena wywoławcza: Wykup abonament
BULAS Jan (1878 - ?)
olej/tektura, 20,5 x 26,5 cm
na odwrociu nalepka Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie oraz pieczątka firmy ramiarskiej Andrzeja Gruszeckiego
BULAS Jan (1878 - ?)
Pastel, papier naklejony na tekturę; 60 x 45 cm
Sygnowany p.d.: 1924 | J Bulas
BULAS Jan (1878 - ?)
BULAS Jan (1878 - ?)
olej/tektura, 65 x 47 cm
sygnowany p.d.: `Bulas`
BULAS Jan (1878 - ?)
Biedronka wśród polnych kwiatów, ok. 1905
pastel, papier żeberkowy niebieski; 46 x 61 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: JBulas
BULAS Jan (1878 - ?)
pastel, papier żeberkowy niebieski;
46 x 61 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: JBulas
BULAS Jan (1878 - ?)
olej na tekturze,
47 x 66,2 cm,
sygnowany l.d. "Bulas 1910"
BULAS Jan (1878 - ?)
pastel, papier,
58,5 x 45,5 cm,
sygn. p.d.: J Bulas (częściowo zatarta) na odwrocie naklejka z wystawy TPSP w Krakowie nr 1148 z roku 1910. Po konserwacji.
BULAS Jan (1878 - ?)
Oset. Z cyklu kwiat narodowy, ok. 1910
olej, tektura, 50 x 70cm
sygn. p.d..: J Bulas
na odwrocie trzy drukowane naklejki wypełnione atramentem: z Wystawy Jubileuszowej TZSP w Królestwie Polskim w 1910, z nieznanej galerii z datą nadesłania dzieła 13.12.1910, z krakowskiego TPSP z 1911
BULAS Jan (1878 - ?)