CABAN Jolanta (ur. 1962)
olej, płótno; 50,5 x 59,5 cm.
cena wywoławcza: Wykup abonament
CABAN Jolanta (ur. 1962)
CABAN Jolanta (ur. 1962)
olej na tekturze, 50 x 70 cm
CABAN Jolanta (ur. 1962)
olej na płótnie, 30 x 30 cm
CABAN Jolanta (ur. 1962)
Olej na płótnie, 40 x 100 cm
CABAN Jolanta (ur. 1962)
Martwa natura z niebieskimi kwiatami i pniem brzozy, 2017
Olej na papierze, 60 x 150 cm
CABAN Jolanta (ur. 1962)
Marta natura ze słonecznikiem, 2017
Olej na płótnie, 40 x 100 cm
CABAN Jolanta (ur. 1962)
Martwa natura z orlikami, 2017
olej na płótnie, 50 x 100 cm
CABAN Jolanta (ur. 1962)
Martwa natura z pomarańczowym rondelkiem, 2017
Olej na płótnie, 60 x 150 cm
CABAN Jolanta (ur. 1962)
Olej na płótnie, 40 x 100 cm
CABAN Jolanta (ur. 1962)
Martwa natura z ukraińskim motywem, 2016
Olej na płótnie, 70 x 100 cm
CABAN Jolanta (ur. 1962)
olej, płótno, 80x100 cm
sygn. p.d.: J. CABAN, opisany na odwrocie: CABAN J.
CABAN Jolanta (ur. 1962)
Torebeczka w pomarańczowej tonacji, 2017
olej, płótno, 50 x 40 cm,
sygn. na odwrocie
CABAN Jolanta (ur. 1962)
CABAN Jolanta (ur. 1962)
CABAN Jolanta (ur. 1962)
olej, płótno, 66 x 46 cm
opisany na odwrocie: JOLANTA CABAN ZŁOTY AKT OLEJ 2011
CABAN Jolanta (ur. 1962)
olej, płótno, 120x60 cm
sygn. p.g. J.CABAN
CABAN Jolanta (ur. 1962)
CABAN Jolanta (ur. 1962)
CABAN Jolanta (ur. 1962)
olej/płótno
30 x 30 cm
CABAN Jolanta (ur. 1962)
CABAN Jolanta (ur. 1962)
olej, płótno, 50 x 100 cm;
sygn. na odwrocie
CABAN Jolanta (ur. 1962)
olej
30 x 30cm
2009
CABAN Jolanta (ur. 1962)
olej, płótno, 30x30 cm
CABAN Jolanta (ur. 1962)
CABAN Jolanta (ur. 1962)
olej na płótnie
34 x 28 cm
CABAN Jolanta (ur. 1962)
olej, tektura
46 x 52 cm
CABAN Jolanta (ur. 1962)
olej, płótno,
30x40 cm
CABAN Jolanta (ur. 1962)
olej, płótno
2006
CABAN Jolanta (ur. 1962)
Olej, płótno, sygn., 33x22 cm
CABAN Jolanta (ur. 1962)
CABAN Jolanta (ur. 1962)
olej, płótno, 18x23,8 cm
CABAN Jolanta (ur. 1962)
technika mieszana, 30x49 cm
CABAN Jolanta (ur. 1962)
technika własna, 59 x 60 cm
CABAN Jolanta (ur. 1962)
tektura, olej,
44x70 cm
CABAN Jolanta (ur. 1962)
olej, płótno,
50x70 cm
CABAN Jolanta (ur. 1962)
CABAN Jolanta (ur. 1962)
olej, płótno
wymiary: 110x143 cm
CABAN Jolanta (ur. 1962)
akryl, tektura
30x40 cm