GORSKA-SCHAYER Maria (1876-1944)
olej/płótno naklejone na karton, 16,5 × 23 cm
sygn.: l. d. JASTARNIA 1929. Marya Schayer-Gorska
cena wywoławcza: Wykup abonament
Olej, płótno; 40 x 30 cm;
Sygnowany l.d.: ZAKRZÓWEK. 1924 | Marya Schayer - Górska
PALETA MALARSKA Z PORTRETEM DZIEWCZYNKI, 1900
Paleta drewniana, olej; 45 x 30,3 cm
Sygnowana i datowana p.d.: M. Schayerówna | 15.V. 1900.
olej, płótno
53.2 x 54.5 cm
sygnowany l.d.: Marya Schayer-Gorska 1926
olej/płótno, 52 x 46,5 cm
sygnowany i datowany p. g.: `Marya Schayer Gorska | Paryż 1907`
olej na tekturze, 27 x 34,7 cm, sygnowany l.d. "Buchnik 1922 Marja Schayer-Gorska"