JANKOWSKI Stanisław (1876-1948)
Olej, tektura; 17 x 24 cm
Sygnowany na starym passe - partout ołówkiem: Wezuwiusz St. Jankowski.
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, tektura
46,7 x 68 cm
sygn. l.d.: S. JANKOWSKI 1913
na odwrocie trudno czytelne napisy, m.in. „verkauff“
Pejzaż górski - Kosów, 1928 r.
akwarela, papier, 24 x 34 cm w świetle passe-partout, sygn. p.d.: Kosów 1928 / Stanisław Jankowski
olej, płótno, 45,5 × 66,5 cm
sygn. p. d.: St.Jankowski
akwarela, gwasz, papier; 53,5 x 39 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. l. d.: St. Jankowski / 1905.
sygn. dat. l.d.
akwarela, gwasz, papier
53.5x39 cm (w świetle passe-partout )
akwarela, papier, tektura, 53,5 x 39 cm,
olej, płótno,
65 x 83,5 cm;
sygn. l. d.: St. Jankowski / 1935.
Mistrzowsko oddana różnorodność materii owoców oraz szklanej misy i miedzianego naczynia.
olej, płótno,
65 x 83,5 cm;
Martwa natura z koszem i owocami, 1935
olej, płótno,
65 x 83,5 cm;
sygn. l.d.: St. Jankowski / 1935
olej, płótno,
65 x 83 cm;
sygn. l. d.: St. Jankowski/ 1935
Olej, tektura; 17 x 24 cm
Sygnowany na starym passe - partout ołówkiem:
Wezuwiusz St. Jankowski.
akwarela, papier
sygn. p.d.: Kosow 1928, Stanisław Jankowski
wym.: 23,5 x 33,5 cm
Karykatura Konstantego Mackiewicza (1946)
sygn. dat. p.d.
ołówek akwarela kredka papier 34x22.5