NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)
akwarela, papier, 27,5 x 45 cm w świetle oprawy
sygn. i dat. l. d.: Nartowski 53 r.
cena wywoławcza: Wykup abonament
NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)
Akwarela, papier, 24 x 18 cm
NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)
Akwarela, gwasz, papier naklejony na tekturę; 33,5 x 78 cm
Sygnowany l.d.: TNartowski
NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 44,5 x 60 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: TNartowski.
NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)
akwarela/papier, 6,3 x 11 cm (w świetle passe-partout)
na odwrociu dwie naklejki z Salonu Sztuki Stefana Kulikowskiego z opisem obrazu
NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)
AMFITEATR W WARSZAWSKICH ŁAZIENKACH
Akwarela, papier; 59 x 44 cm
Sygnowany l.d.: TNartowski
NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)
Akwarela, papier; 49 x37,5 (w świetle p-p)
Sygnowany p.d.: Tnartowski
NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)
Wieża Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie
akwarela, papier, 65 x 45,2 cm;
sygn. p. d.: Nartowski, poniżej ołówkiem: Szczecin
NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)
akwarela, ołówek/papier, 67 x 48 cm
sygnowany p.d.: 'TNartowski'
NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)
akwarela/papier, 32 x 47 cm
sygnowany l.d.: 'Nartowski '
NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)
PEJZAŻ z OŚNIEŻONYMI TATRAMI NA HORYZONCIE
akwarela na kartonie, 34 x 29 cm,
sygnowana l.d. "TNartowski".
NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)
akwarela, papier, 53 x 35,5 cm w świetle oprawy; sygn. p. d.: Nartowski
NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)
Akwarela, karton; 61 x 87 (w świetle ramy)
Sygnowany l.d.: TNartowski
NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)
Akwarela, papier; 25 x 35,5 cm
Sygnowany l.d.: TNartowski 1932 r
NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)
Akwarela, karton; 18 x 35 cm
Sygnowany p.d.: Nartowski
Pochodzenie: z kolekcji Mateusza Grabowskiego
NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)
akwarela/papier, 52 x 73 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: `Nartowski`
NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)
akwarela/papier, 47 x 68 cm
sygnowany l.d.: `Nartowski`
NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)
akwarela, papier; 44 x 59,5 cm;
sygn. l. d.: Nartowski
NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)
akwarela, papier; 44,5 x 60 cm;
sygn. p. d.: TNartowski
NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)
akwarela/papier, 41,5 x 60 cm (w świetle passe - partout)
sygnowany p.d.: `T. Nartowski`
NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)
Akwarela, papier naklejony na tekturę; 45,5 x 67 cm
Sygnowany l.d.: TNartowski
Na odwrocie dedykacja autorska ołówkiem: Szanownemu Koledze w dowód | uznania i sympatii ofiaruję tę | moją pracę Nartowski 19 III 42.
NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)
NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)
akwarela/papier, 7 x 10,8 cm (w świetle passe - partout)
sygnowany i datowany p.d.: `Nartowski | 1922`
Estymacja: 1 500 - 2 000 zł
NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)
Akwarela, papier; 31 x 43 cm
Sygnowany p.d.: TNartowski 52 r
NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)
Akwarela, papier; 43 x 60 cm
Sygnowany l.d.: TNartowski
NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)
Akwarela, papier; 47 x 65 cm
Sygnowany p.d.: TNartowski 1952.
NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)
KOŚCIÓŁ PIOTRA I PAWŁA W CIECHOCINKU, 1948
Akwarela, papier; 68 x 47 cm
Sygnowany l.d.: TNartowski | Ciechocinek 1949
NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)
Akwarela, papier; 43 x 63 cm
Sygnowany p.d.: TNartowski 51 r
NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)
Akwarela, papier; 5 x 44 cm
Sygnowany l.d.: TNartowski | (?) | 1949
NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)
DREWNIANY DOM W CIECHOCINKU, ok. 1948
Akwarela, papier; 48 x 70 cm
Sygnowany p.d.: TNartowski | Ciechocinek.
NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)
Sygnowany l.d.: TNartowski
NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)
akwarela, papier, 53 x 35,5 cm, sygn. p.d.: Nartowski
NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)
akwarela, 44 x 38 cm,
sygnowana p.d. "Nartowski",
niewielkie ślady zalania w górnej części akwareli
NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)
Sygnowany l.d.: TNartowski
NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)
PORTRET WźSATEGO MĘŻCZYZNY, 1923
Akwarela, papier; 28 x 22 cm
Sygnowany p.d.: Nartowski - 1923 -
NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)
akwarela/papier, 9,3 x 12 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany l. d.: "Nartowski`
Estymacja: 800 - 1 200
NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)
akwarela, papier,
45 x 68 cm;
sygn. l. d.: Nartowski / Kwilcz 1947
NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)
akwarela, papier,
45 x 68 cm;
NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)
Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie, 1951
akwarela, papier,
58,5 x 43,5 cm;
sygn. p. d.: Nartowski/ 1951
NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)
NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)
akwarela, papier,
70 x 50 cm;
sygn. l. d.: Nartowski/ Szczecin 1949
NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)
akwarela, papier, 44,5 x 58 cm;
sygn. l. d.: T Nartowski
NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)
sygn. l. d.: T Nartowski
NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)
sygn. l. d.: T Nartowski
NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)
akwarela, kredka, papier, 46 x 61 cm (w świetle oprawy);
sygn. p.d.: Nartowski
NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)
NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)
akwarela, ołówek, papier
58 x 45 cm
sygn. p. d.: Nartowski
NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)
akwarela, papier
42 x 62,5 (w świetle oprawy);
sygn. p.d.: Nartowski
na odwrocie przedwojenna nalepka: Emil Rucz / Pracownia ram, passe-partout / naklejanie planów i map / ulica Widok 22 tel 218-40
NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)
akwarela,
44 x 38 cm,
sygnowana p.d. "Nartowski"
u góry akwareli - ślady zalania
NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)
4,6 x 6,8 cm (owal w świetle oprawy),
sygn. z lewej strony wzdłuż krawędzi: TNartowski
Miniatura wg obrazu Pietra Antonia Rotariego (1707-1762) z drezdeńskiej Gemaeldegallerie (1755, olej, płótno, 108 x 86 cm).
NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)
Miniatura wg obrazu Pietra Antonia Rotariego (1707-1762) z drezdeńskiej Gemaeldegallerie (1755, olej, płótno,
108 x 86 cm).
NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)
akwarela/papier,
33 x 47 cm
sygnowany p. d.: `T. Nartowski`
NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier, 49,5 x 37,5 cm
(załamania arkusza); sygn. p. d.: Nartowski
NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier, 49,5 x 37,5 cm [załamania arkusza);
sygn. p. d.: Nartowski
NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier,
34 x 47,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: TNartowski
NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)
akwarela na papierze, wym. 45 x 57 cm,
sygn. l.d.: Nartowski
NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)
Dzwonnica kościoła św Anny w Warszawie, przed 193
akwarela, ołówek, papier,
57.5 x 45.5 cm
sygnowany l.d.: -Nartowski | Warszawa
NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)
akwarela, ołówek, papier,
52 x 43 cm
sygnowany l.d.: -Nartowski
NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)
Akwarela, papier; 21 x 40,3 cm
Sygnowany p. d.: Nartovski
NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)
akwarela/papier, 70 x 46 cm
sygnowany i datowany p. d.: `Nartowski | 1938 | Jarosław`
NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)
akwarela, kredka, papier,
46 x 61 cm (w świetle oprawy);
sygn. p.d.: Nartowski
NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)
akwarela, papier, 65 x 45 cm
sygn. l.d.: Nartowski/ Venecja
NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)
akwarela, papier, 43,5 x 74 cm (w świetle oprawy);
sygn. l.d.: Nartowski / 35
NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)
akwarela, papier, 47 x 63 cm (w świetle oprawy);
sygn. p.d.: Nartowski / ... (nieczytelnie)
NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)
akwarela, papier,
42 x 56 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Nartowski
NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)
akwarela,
43 x 60 cm w świetle passe-partout,
sygnowana l.d. "T. Nartowski Korzec 32"
NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)
Inowłódz nad Pilicą-Kościół św.Idziego
sygnowany l.d.
akwarela, papier
45.5x65
NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)
Inowłódź nad Pilicą - Kościół Św. Jerzego
akwarela, gwasz, papier,
44,5 x 64 cm (w świetle oprawy);
sygn. l.d.: Nartowski / Inowłódź
NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)
sygnowany l.d.
akwarela, papier
56x73
NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)
51,5 x 71 cm (w świetle oprawy);
sygn. l.d.: Nartowski
NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)
akwarela, papier,
37 x 54,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Nartowski / Paryż 30 r.
NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)
akwarela, papier, 54 x 34 cm, (w świetle oprawy);
sygn. l.d.: Nartowski / Paryż 1930.
Na odwrocie nalepka z nr. 15179 i datą 22 paź. 1933 r.
NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)
NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)
akwarela, 43 x 60 cm w świetle passe-partout, sygnowana l. d. "T. Nartowski Korzec 32"
NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)
akwarela, karton, 46 x 55,5 cm; sygn. p.d.: Nartowski/ Monte Cassino
NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)