GILOT Francoise (ur. 1921, Neuilly-sur-Seine)
serigrafia/papier, 49x 65 cm w świetle passe-partout
sygnowana i datowana: l.d.: F. Gilot 1980, oł.: Silkscreen Françoise Gilot 110/150
cena wywoławcza: Wykup abonament
akwarela, gwasz/papier, 28 x 22,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany l.d.: `F. Gilot`
Estymacja: 6 000 - 8 000 zł
serigrafia, papier; 49 x 65 cm w świetle passe-partout
sygn. i dat. l.d.: F. Gilot 1980. (na płycie)/ (oraz ołówkiem) 129/150 Silkscreen Francoise Gilot
serigrafia, papier, 129/150, 49 x 65 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. l.d.: F.Gilot 1980 (na płycie)
oraz ołówkiem: 129/150 Silkscreen Françoise Gillot
grafika, odbita autorska, 31 x 23,5 cm, na dole napis autorski: EA Francoise Gilot,
litografia (odbitka autorska), 31 x 24 cm w świetle p-p.
sygnowana p.d.: "Françoise Gilot", l.d: "E.A."
Autorka była wieloletnią towarzyszką życia Pabla Picasso.