FRODYMA Teresa Barbara
Erotyka ogrodnika, jakaś ty wielka, 2001r.
litografia / papier, 36 x 30 cm, sygn.
cena wywoławcza: Wykup abonament
FRODYMA Teresa Barbara
Erotyka ogrodnika...czy taż dojrzał?, 2001r.
litografia / papier, 37 x 54 cm, sygn.
FRODYMA Teresa Barbara
Erotyka ogrodnika...czy taż dojrzał? 2001r.
FRODYMA Teresa Barbara
Erotyka ogrodnika... czy też dojrzał?, 2001 r.
FRODYMA Teresa Barbara
Erotyka ogrodnika... i one też?, 2001 r.
litografia / papier, 37 x 30 cm, sygn.
FRODYMA Teresa Barbara
FRODYMA Teresa Barbara
FRODYMA Teresa Barbara
FRODYMA Teresa Barbara
FRODYMA Teresa Barbara
Erotyka ogrodnika...jakaś Ty wielka, 2000 r.
akwaforta, sucha igła/papier, 30 x 37 cm,
sygn.
FRODYMA Teresa Barbara
litografia, wym. 70x45 cm
FRODYMA Teresa Barbara
akwaforta, sucha igła/papier,
76 x 56 cm,
sygn.
FRODYMA Teresa Barbara
akwaforta, sucha igła/papier,
39 x 49 cm,
sygn.
FRODYMA Teresa Barbara
"Kwiat mojego sekretu", 2008 r.
akwaforta, sucha igła / papier, 56,5 x 76 cm, sygn.
FRODYMA Teresa Barbara
FRODYMA Teresa Barbara
FRODYMA Teresa Barbara
FRODYMA Teresa Barbara
"Erotyka ogrodnika...ćwiarteczka i pół..."
e/a
30x37 cm