FRANKO Aleksander
Akwarela
44 x 63,5 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
FRANKO Aleksander
akwarela na papierze, 14,5 x 20 cm
FRANKO Aleksander
FRANKO Aleksander
akwarela: 58 x 48 cm w świetle passe-partout;
sygnowana po prawej stronie u dołu: Franko
Aukcja charytatywna. Licytacja na rzecz Fundacji Sue Ryder.
FRANKO Aleksander
akwarela: 42,5 x 29,5 cm w świetle passe-partout;
sygnowana po lewej stronie u dołu: Franko
FRANKO Aleksander
akwarela
42 x 30 cm
FRANKO Aleksander
akwarela,
45 x 60 cm
FRANKO Aleksander
akwarela,
45 x 60 cm
FRANKO Aleksander
akwarela
30x43 cm
FRANKO Aleksander
akwarela
45x64 cm
2007 r.
FRANKO Aleksander
akwarela; 47 x 61 cm
Obiekt wystawiony na licytację na rzecz Fundacji Sue Ryder.
FRANKO Aleksander
akwarela, 47 x 61 cm, 2005r.
FRANKO Aleksander
FRANKO Aleksander
FRANKO Aleksander
akwarela
19x14,5 cm