BOUVAL Maurice (1863 - 1916)
brąz patynowany, czarny marmur; wys. 35,5 cm, szer. 16,5 cm, głęb. 16,8 cm.
Francja, pocz. XX w.
cena wywoławcza: Wykup abonament
BOUVAL Maurice (1863 - 1916)
Popiersie kobiety z irysem we włosach
brąz patynowany; wys. 45 cm;
sygn. z tyłu, na ramieniu: M. Bouval.
BOUVAL Maurice (1863 - 1916)
Popiersie średniowiecznej damy
brąz, podstawa z czerwonego marmuru, wys. 15 cm., szer. 19 cm;
sygn.: M. Bouval
Służące jako przycisk na biurko popiersie młodej damy w stroju późnośredniowiecznym - w sukni z dekoltem obnażającym ramiona, z ozdobną lamówką, spiętą zaponą; na głowie ozdobny kołpak z podwiką pod brodą. Podstawa wygięta łukowato.
BOUVAL Maurice (1863 - 1916)
brąz, podstawa z czerwonego marmuru,
wys. 15 cm., szer. 19 cm;
sygn.: M. Bouval
BOUVAL Maurice (1863 - 1916)
sygn.: M. Bouval
BOUVAL Maurice (1863 - 1916)
wys. 15 cm., szer. 19 cm;
sygn.: M. Bouval
Służące jako przycisk na biurko popiersie młodej damy w stroju późnośredniowiecznym - w sukni z dekoltem obnażającym ramiona, z ozdobną lamówką, spiętą zaponą;
na głowie ozdobny kołpak z podwiką pod brodą. Podstawa wygięta łukowato.
BOUVAL Maurice (1863 - 1916)
brąz,
wys.: 35 cm
brąz, podstawa - marmur
sygnowany na podstawie: `M. Bouval`
Wybitny francuski rzeźbiarz i medalier.
BOUVAL Maurice (1863 - 1916)
wys. 15 cm., szer. 19 cm;
sygn.: M. Bouval
BOUVAL Maurice (1863 - 1916)
Popiersie dziewczyny - secesyjne
nimfy wodnej, wyłaniającej się z wodnej toni, na tle tataraku
brąz, patynowany, wys. 37 cm
sygn. na odwrocie: M. Bouval oraz nr 14
ok. 1900 r.
BOUVAL Maurice (1863 - 1916)
brąz patynowany,
wysokość: 70 cm
Sygnowany na podstawie: M.Bouval, cecha odlewnika Goldscheidera