ADAM Jerzy
olej/płótno, 110 x 250 cm
sygnowany i datowany l. d.: `Jerzy Adam | 1923`
cena wywoławcza: Wykup abonament
ADAM Jerzy
olej, płyta pilśniowa, wym.: 28 x 19 cm
sygn. l.d.: Jerzy Adam
ADAM Jerzy
olej na tekturze, 27 x 39 cm , syg. p.d. "Jerzy Adam 27"
Świetny przykład lwowskiej odmiany fowizmu.
ADAM Jerzy
(właściwie Adam BRANDHUBER)
olej na tekturze, 27 x 39 cm,
sygn. p.d. "Jerzy Adam 27"
Wystawiał (jako Jerzy Adam) w latach 20-tych w Krakowie, w latach 1929-1933 i 1939 we Lwowie.
ADAM Jerzy
olej, tektura; 27 x 39 cm;
sygnowany po prawej stronie u dołu: Jerzy Adam | 27