DADLEZ Paweł (1904-1940)
olej/tektura, 59 x 48 cm
sygnowany p.d.: `Dadlez`
cena wywoławcza: Wykup abonament
DADLEZ Paweł (1904-1940)
DADLEZ Paweł (1904-1940)
gwasz, tektura, 19 x 26,5 cm;
sygn. p. d.: Dadlez/29; opisany l. d.: Spoleto/?
DADLEZ Paweł (1904-1940)
Akwaforta, wym.: 120 x 90 mm; sygn. i dat. oł. p.d.: Dadlez 926
DADLEZ Paweł (1904-1940)
gwasz, tektura,
19 x 26,5 cm;
DADLEZ Paweł (1904-1940)
gwasz, tektura,
19 x 26,5 cm;
DADLEZ Paweł (1904-1940)
DADLEZ Paweł (1904-1940)
DADLEZ Paweł (1904-1940)
DADLEZ Paweł (1904-1940)
Św. Józef (według Rafaela), 1926
akwaforta; wym.: 120 x 90 mm; sygn. i dat. oł. p.d.
DADLEZ Paweł (1904-1940)
olej, płótno, 77,5 x 100
sygn. na odwrociu, na blejtramie: Dadlez
na blejtramie naklejka: TOW. PRZYJ. SZTUK PIĘKNYCH W KRAKOWIE / Autor Dadlez Paweł / Tytuł dzieła Śniadanie / Rodzaj dzieła, olej Cena / Podpis autora Dadlez
na odwrociu kartka: Paweł Dadlez / 1904 - 1940 / Portret Tomka (II wersja) / I wersja w tym samym układzie / lecz malarsko bardziej plastyczie / realistyczne / Dar żony artysty Zofii Danko - Dadlezowej / przy aukcji organizowanej w SHS - Kraków / wystawy prac malarskich DD 26 III 76
DADLEZ Paweł (1904-1940)
akwaforta, wym.: 120 x 90 mm,
sygn. i dat. oł. p.d.
DADLEZ Paweł (1904-1940)
akwaforta, 120 x 90 mm,
sygn. i dat. oł. p.d.
DADLEZ Paweł (1904-1940)
akwaforta, wym.: 120 x 90 mm, sygn. i dat. oł. p.d.
DADLEZ Paweł (1904-1940)
olej na sklejce , 24 x 34 cm w świetle passe-partout,
sygnowany p.d. "Dadlez"