ENGELHARDT Georg (1823-1883)
olej na płótnie
sygnowany w dolnym prawym rogu
wymiary: wys. 68,5 cm, szer. 94,5 cm
obraz po renowacji
cena wywoławcza: Wykup abonament
ENGELHARDT Georg (1823-1883)
ENGELHARDT Georg (1823-1883)
olej, płótno,
70 x 98 cm
sygnowany l.d.: G W Engelhardt ponadto u dołu pośrodku napis: RK
Z tyłu na ramie nalepka z rękopiśmiennym napisem: E115 73/100 | G W Engelhardt | MBCCEV
ENGELHARDT Georg (1823-1883)
olej/płótno
sygn. l.d.: G. Engelhardt, wym.: 67 x 95 cm, (niewielkie uszkodzenia płótna)
ENGELHARDT Georg (1823-1883)
Olej, płótno, wym. 69 x 96 cm
Sygn. l.d.: G.Engelhardt
Lista dodatkowa.
ENGELHARDT Georg (1823-1883)
Pejzaż alpejski, widok na szczyt Grieskogel
olej, płótno
sygn. l.d.: G.H. Engelhardt
wym.: 84 x 106 cm
Na odwrocie naklejki z Grosse Berliner Kunstausstellung 1908 i 1909, nr 1933