ZAWADZKI Tomasz (ur. 1956)
Obraz autonomiczny nr 53, 2017 , Obraz autonomiczny nr 54, 2017 (dyptyk)
akryl, lateks, drewno/sklejka, 50 x 40 cm x 2 (dyptyk)
opisany na odwrocie: „Obraz autonomiczny nr 53/ akryl, lateks, drewno, sklejka/ 50 x 40 / 2017/ Zawadzki
opisany na odwrocie: „Obraz autonomiczny nr 54/ akryl, lateks, drewno, sklejka/ 50 x 40 / 2017/ Zawadzki
cena wywoławcza: Wykup abonament
ZAWADZKI Tomasz (ur. 1956)
Notatka 7/1, 2018 , Notatka 7/2, 2018 (dyptyk)
akryl/płyta MDF, 30 x 24 cm, 30 x 19 cm (dyptyk)
opisany na odwrocie: „Notatka 7/1/ akryl, płyta MDF/ 30 x 24 cm/ 2018/ Zawadzki
opisany na odwrocie: „Notatka 7/2/ akryl, płyta MDF/ 30 x 19 cm/ 2018/ Zawadzki
ZAWADZKI Tomasz (ur. 1956)
akryl na drewnie, styrodur na płycie MDF, 20 x 15 x 5 cm, sygn.
ZAWADZKI Tomasz (ur. 1956)
Z cyklu Obrazy Autonomiczne nr 15, 2014,
akryl, lateks, technika własna, drewno, 63 x 42,5 x 5 cm
ZAWADZKI Tomasz (ur. 1956)
akryl/płótno,
30 x 40 cm
ZAWADZKI Tomasz (ur. 1956)
50x50x5cm
akryl, sklejka