NOWOSADZKI Zbigniew (ur. 1957, Zamość)
olej / płótno, 46 x 38 cm, sygn.
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, akryl na płótnie
60 x 120 cm
olej / płótno, 39 x 46 cm, sygn.
olej, płótno, 46x38 cm kompozycja, 51x43,5 cm w oprawie
opisany na odwrocie: WYSPA 2015 ZBIGNIEW NOWOSADZKI, monogram autorski
olej / płótno, 46 x 33 cm. sygn.
olej, płótno, 46x38 cm
opisany na odwrocie: NIEBIESKIE OKNO 2007 ZBIGNIEW NOWOSADZKI, praca w oprawie
olej na płycie
50 x 65 cm
Olej, płótno; 65 x 25 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie
Olej, płótno; 65 x 25 cm
olej na płótnie
50 x 65 cm
olej / płótno,
48 x 38 cm,
sygn.
olej na płótnie
38 x 46 cm
olej / płótno,
27 x 33 cm,
sygn.
Olej na płótnie
65x50
olej na płótnie
Wymiary: 46x38 cm
Dar Galerii Steel Forest
olej, płótno, 41 x 27 cm;
sygn. p.d.: ZN; oraz sygn., dat. i opisany na odwrocie
olej, płótno, 41 x 27 cm;
olej, płótno,
81 x 65 cm
na odwr., na pł. napis: ZBIGNIEW 2003 | NOWOSADZKI | ŻONA LOTA II | ZN 03 (w kółku)