PABEL Grzegorz (ur. 1940)
collage, płótno; 70 x 70 cm;
sygn. p. d.: PABEL;
na odwrocie na blejtramie opisany: GRZEGORZ PABEL WARSZAWA - POLSKA / COLLAGE 2017/3 70X70.
cena wywoławcza: Wykup abonament
PABEL Grzegorz (ur. 1940)
Loty nietoperzy, dyptyk, 1993 r.
olej, tempera/płótno, 200 x 200 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu każdej z dwóch części: 'GRZEGORZ PABEL | "LOTY NIETOPERZY" | 200 X 200 | [wskazówka montażowa] | 1993 | TEMP. OLEJ'
- dar od artysty, 1993
PABEL Grzegorz (ur. 1940)
olej/płyta pilśniowa, 62 x 47 cm
sygnowany p.d.: `G.PABEL`
PABEL Grzegorz (ur. 1940)
olej/płótno, 65 x 73 cm
sygn., dat. i opisany na odwrociu: `GRZEGORZ PABEL / WARSZAWA / "CYKLONY" / 1980`
PABEL Grzegorz (ur. 1940)
akryl/płyta pilśniowa
61 x 47 cm
sygn. i dat. p.d.: `G. PABEL 77`
sygn. i opisany na odwrocie
PABEL Grzegorz (ur. 1940)
PABEL Grzegorz (ur. 1940)
PABEL Grzegorz (ur. 1940)
PABEL Grzegorz (ur. 1940)
tempera na tekturze, 87 x 67 cm
sygnowany p.d.: "G. Pabel"