1 zł
2 600 000 zł

OKOŁÓW Lech (ur. 1933)

Kompozycja, 1984 r.

olej/płótno, 92 x 73 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'LECH | OKOŁÓW | 84'
sygnowany na odwrociu: 'LECH OKOŁÓW'

cena wywoławcza: Wykup abonament

OKOŁÓW Lech (ur. 1933)

Motocyklista

olej, płótno; 65 x 50 cm;
sygn. p. d.: okołów;
na odwrocie napis: LECH OKOŁÓW.

OKOŁÓW Lech (ur. 1933)

Festyn

olej na kartonie
64 x 65 cm

OKOŁÓW Lech (ur. 1933)

Ptak satelitarny

olej na papierze
50 x 70 cm

OKOŁÓW Lech (ur. 1933)

Motocyklista

olej, płótno; 65 x 50 cm;
sygn. p. d.: okołów;

OKOŁÓW Lech (ur. 1933)

Kosmodrom (z cyklu Umaszynowiony), 1977

olej/ceramika, wys.: 4,5 cm, śr.:38 cm
sygnowany u dołu: 'LECH OKOŁÓW 77'
opisany na odwrociu: '·KOSMODROM·'

- J. Eysymont, Talerze zidentyfikowane, "Projekt" 1977, nr 6 (121), s. 27
- T. Sowińska, Misy malowane, "Zwierciadło", nr 8, 22.02.1979

OKOŁÓW Lech (ur. 1933)

Z cyklu Ptaki

olej na papierze
46 x 55 cm

OKOŁÓW Lech (ur. 1933)

Kosmodrom, 1973 r.

olej/płótno, 114 x 90 cm
sygnowany i datowany p.d.: `L. OKOŁÓW 73`
ODWROCIE: opisany autorsko na płótnie

OKOŁÓW Lech (ur. 1933)

Kompozycja, 1980 r.

olej/płótno, 50 x 50 cm
sygnowany i datowany p.d.: `80 Lech Okołów`

OKOŁÓW Lech (ur. 1933)

Kompozycja, 1987

olej, płótno, 99 x 119 cm;
sygn. i dat. p. d.: LECH OKOŁÓW 87

OKOŁÓW Lech (ur. 1933)

Port Północny - 73, 1973 r.

olej, płótno, 70 × 100 cm
niesygnowany
na odwrocie napis: LECH OKOŁÓW/"PORT PÓŁNOCNY - 73"/ 8 000 zł/100x70 cm
Reprodukowany:
Port Gdańsk wczoraj i dziś, Gdańsk 2014, s. 61

OKOŁÓW Lech (ur. 1933)

Plaża

olej na płótnie
81,5 x 60 cm

OKOŁÓW Lech (ur. 1933)

Kosmodrom - poliptyk (28 sztuk), 1978 r.

akryl/płótno, 40 x 40 cm (każda z kwater)
sygnowany i datowany na 22 kwaterze: `LECH OKOŁÓW 78`
kwatery podpisane na odwrociu: `KOSMODROM | LECH OKOŁÓW 78`

Estymacja: 14 000 - 20 000 zł

OKOŁÓW Lech (ur. 1933)

Umaszynowiony - 2

akryl na płótnie
79 x 48 cm

OKOŁÓW Lech (ur. 1933)

Kompozycja, 1987

olej, płótno,
99 x 119 cm;

OKOŁÓW Lech (ur. 1933)

Ucieczka do Egiptu, 1993 r.

olej/płótno,
40 x 40 cm
sygnowany i datowany u dołu: ` LECH OKOŁÓW 1993`
opisany na odwrociu
na odwrociu naklejka CBWA (Zachęty) Warszawa z tytułem i opisem

OKOŁÓW Lech (ur. 1933)

Kompozycja, 1987

akryl, płótno,
99 x 119 cm;

OKOŁÓW Lech (ur. 1933)

Umaszynowiony 2, 1996

akryl, płótno,
79 x 48 cm;
sygn. p. d.: L. OKOŁÓW;
sygn. i opisany na odwrocie: LECH OKÓŁOW / 1996. / "UMASZYNOWIONY"-2 / 79 x 48

OKOŁÓW Lech (ur. 1933)

Kompozycja, 1987

olej, płótno,
99 x 119 cm;

OKOŁÓW Lech (ur. 1933)

Ptak satelitarny

olej, papier
50 x 70 cm

OKOŁÓW Lech (ur. 1933)

Kosmodrom

akryl, pł.,
64,5 x 49 cm

OKOŁÓW Lech (ur. 1933)

Płonąca głowa, 2000

olej, papier, sygn. 63,4x44,4 cm

OKOŁÓW Lech (ur. 1933)

Kobieta z papugą

akryl, płótno, 82 x 100 cm;
sygn. p. d.: LOKOŁÓW
na odwrocie tytuł autorski oraz napis: LECH OKOŁÓW `07

OKOŁÓW Lech (ur. 1933)

Kompozycja, 1980

olej, płótno, 35 x 35 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: 1980 / LECH OKOŁÓW

OKOŁÓW Lech (ur. 1933)

Kompozycja, 1987

olej, płótno, 99 x 119 cm; sygn. i dat. p. d.: LECH OKOŁÓW 87

OKOŁÓW Lech (ur. 1933)

MARATONCZYK, 1991

olej, plótno,
92.5 x 72.5 cm
sygnowany na odwrocie g. niebieska farba: MARATONCZYK, sr. czarna farba: LECH OKOLÓW, na g. zerdzi krosien czerwona kredka: 6 [w kólku], obok brazowa farba: GODLO - "GROT", na d. zerdzi krosien czarna farba: II NAGRODA KONKURS P.K.Ol. "SPORT W SZTUCE" W-WA 1991

OKOŁÓW Lech (ur. 1933)

Nadciśnienie, 1987

olej, płótno, 99 x 199 cm,
sygn. i dat. p.d.: LECH OKOŁÓW 87

OKOŁÓW Lech (ur. 1933)

Kosmodrom, 1973

olej, płótno, 114 x 90 cm;
dat. na odwrocie

OKOŁÓW Lech (ur. 1933)

Kompozycja 1987

OKOŁÓW Lech (ur. 1933)

MARATOŃCZYK, 1991

olej, płótno,
92.5 x 72.5 cm
sygnowany na odwrocie g. niebieską farbą: MARATOŃCZYK, śr. czarną farbą: LECH OKOŁÓW, na g. żerdzi krosien czerwoną kredką: 6 [w kółku], obok brązową farbą: GODŁO - "GROT", na d. żerdzi krosien czarną farbą: II NAGRODA KONKURS P.K.Ol. "SPORT W SZTUCE" W-WA 1991

OKOŁÓW Lech (ur. 1933)

liczba obiektów: 31