FRENKIEL Stanisław (1918 - 2001)
cena wywoławcza: Wykup abonament
technika mieszana, papier, 63,5 x 52 cm,
sygn. w passe-partout Stanisław Frenkiel
Kobieta paląca papierosa, 1986
olej, sklejka,
90 x 62 cm,
sygn. p.d.: frenkiel
akwaforta, papier, 3/30, 33 x 20,5 cm (odbitka płyty); sygn. i opisany u dołu ołówkiem