DOMINIK Tomasz (ur. 1955)
Maria Anna Karolina de Corday, 2000
ilustracja do książki Ludwika Stommy Kobiet czar
akwarela, papier; 42 x 30 cm;
sygn., dat. i opisana na dole;
na odwrocie dane autorskie.
cena wywoławcza: Wykup abonament
DOMINIK Tomasz (ur. 1955)
Litografia 11/12
48 x 64 cm
DOMINIK Tomasz (ur. 1955)
litografia, 14/15, 70 x 50 cm, sygn.
DOMINIK Tomasz (ur. 1955)
litografia, papier, 100 x 70, sygn. p.d.: Tomasz Dominik, opisana l.d.: Beat Vir oraz śr. litografia 7/10
DOMINIK Tomasz (ur. 1955)
litografia, papier, 50 x 90 cm,
sygn. p.d.: Tomasz Dominik 2014, opisana l.d.: Iapan I., śr. d.: litografia 3/10
DOMINIK Tomasz (ur. 1955)
litografia, papier, 70 x 50 cm,
sygn. p.d.: Tomasz Dominik 2009, opisana l.d.: Antique goes Frantic, śr. litografia 10/10
DOMINIK Tomasz (ur. 1955)
litografia, papier Fabriano; 100 x 70 cm;
poniżej opisana ołówkiem l. d.: „Bulla”, śr. d.: litografia 4/9,
p. d.: Tomasz Dominik 2016.
DOMINIK Tomasz (ur. 1955)
litografia, 70x100 cm, 2015 r.
DOMINIK Tomasz (ur. 1955)
tusz/akwarela/papier, 30.70 x 24.50 cm, oprawiony,
sygnowany p.d: 'Tomasz Dominik | 2009' opisany u góry: 'La Nota Rosa – Bella'
* podlega opłacie Droit de suite
DOMINIK Tomasz (ur. 1955)
tusz/akwarela/papier, 30.70 x 24.50 cm, oprawiony, sygnowany p.d: 'Tomasz Dominik | 2009' opisany u góry: 'La Nota Rosa - Bella'
* praca podlega opłacie Droit de suite
DOMINIK Tomasz (ur. 1955)
litografia 5/10
82 x 67 cm
DOMINIK Tomasz (ur. 1955)
Jerusalem - Naval Mundi, 2016 r.
litografia, 9/10, 82 x 57 cm, sygn.
DOMINIK Tomasz (ur. 1955)
akryl/płótno, 130 x 89 cm
opisany na odwrociu: 'TOMASZ DOMINIK | "BORNEO" | AKRYL - 1985 | 130 x 89 cm'
DOMINIK Tomasz (ur. 1955)
akryl/płótno, 130 x 89,5 cm
opisany na odwrociu: 'TOMASZ DOMINIK | "AMAZONIA" | AKRYL 1985 | 130 x 98 cm'
DOMINIK Tomasz (ur. 1955)
litografia, 8/8, 50 x 74 cm, sygn.
DOMINIK Tomasz (ur. 1955)
litografia czarno-biała, kopia nr. 4/10, sygn.
68 x 49 cm
DOMINIK Tomasz (ur. 1955)
litografia, e/a, 38 x 60 cm, sygn.
DOMINIK Tomasz (ur. 1955)
tusz na papierze, 38 x 28 cm, sygn.
DOMINIK Tomasz (ur. 1955)
tusz, papier, 30,5 x 21 cm, 2009
DOMINIK Tomasz (ur. 1955)
Januarius 1526, ed. 7/10, 2012 r.
litografia/papier, 42 x 58 cm
u dołu opisana: `"Januarius 1526" litografia 7/10 Tomasz Dominik 2012`
DOMINIK Tomasz (ur. 1955)
litografia e/a
70 x 50 cm
DOMINIK Tomasz (ur. 1955)
litografia, 2/15, 65 x 48 cm, sygn.
DOMINIK Tomasz (ur. 1955)
technika własna/papier, 38 x 28 cm
opisany u dołu: `Tomasz Dominik Bitwa pod Anghiari protokół II tusz 2006` oraz opis autorski na odwrociu oprawy
Estymacja: 1 500 - 2 500 zł
DOMINIK Tomasz (ur. 1955)
litografia, 2/15,
68 x 49 cm,
sygn.
DOMINIK Tomasz (ur. 1955)
Bitwa pod Aughiori(Protokół IX)
tusz, papier
28x38 cm
DOMINIK Tomasz (ur. 1955)
tusz/papier,
37 x 28 cm (w świetle passe-partout)
na odwrociu opisany: `TOMASZ DOMINIK | "BITWA POD ANGHIARI" | (protokół VIII) 2006 | TUSZ, PAPIER | 28 x 38 cm`
DOMINIK Tomasz (ur. 1955)
litografia
70 x 50 cm
DOMINIK Tomasz (ur. 1955)
tusz na papierze
31 x 24 cm
DOMINIK Tomasz (ur. 1955)
DOMINIK Tomasz (ur. 1955)
Litografia 1/15
70 x 50 cm
sygn.
DOMINIK Tomasz (ur. 1955)
Bitwa pod Andhiari - (protokół XIII), 2006 r.
tusz/papier,
38 x 28 cm,
sygn.
DOMINIK Tomasz (ur. 1955)
48x58cm
litografia
DOMINIK Tomasz (ur. 1955)
Maria Leszczyńska i Madamme Pompadour
, 1998 r.,
tusz/papier,
43 x 30 cm,
sygn.
DOMINIK Tomasz (ur. 1955)
tusz, papier
28x37,5 cm
2006 r.
DOMINIK Tomasz (ur. 1955)
Tusz, papier, sygn. na dole, 37,5x27,5 cm w świetle passe-partout
DOMINIK Tomasz (ur. 1955)
Z cyklu: Bitwa pod Anghiari, 2006 r.,
technika mieszana/papier, 38 x 28 cm, sygn.
DOMINIK Tomasz (ur. 1955)
Bitwa pod Anghiari. Relacja IV, 2006 r.
tusz/papier, 34 x 24 cm w św. ramy
DOMINIK Tomasz (ur. 1955)
technika własna/papier,
38 x 28 cm w Ew. p. p.
sygnowana l. d.: `Tomasz Dominik`, oraz opis: `Bitwa pod Anghiari protokół II tusz 2006`, na odwrocie: `TOMASZ DOMINIK / z cyklu "BITWA POD ANGHIARI / 2006 etching`
DOMINIK Tomasz (ur. 1955)
Bitwa pod Anghiari, Relacja V, 2006
papier, tusz, 24x34 cm
DOMINIK Tomasz (ur. 1955)
Bitwa pod Anghiairi - Florentyńczyk, 2006 r.,
Bitwa pod Anghiairi - Mediolańczyk, 2006 r.,
tusz/papier, 21 x 30 cm, sygn.
DOMINIK Tomasz (ur. 1955)
DOMINIK Tomasz (ur. 1955)
Ilustracja do książki Ludwika Stommy:
"Kobiet czar"
technika własna/papier,
49 x 38 cm,
sygn.
DOMINIK Tomasz (ur. 1955)
akwarela,
29,5x41,5 cm
DOMINIK Tomasz (ur. 1955)
DOMINIK Tomasz (ur. 1955)
DOMINIK Tomasz (ur. 1955)
ilustracja do książki Ludwika Stommy Kobiet czar, Twój Styl 2000
wymiary: 29,5x42 cm
DOMINIK Tomasz (ur. 1955)
akwarela, 41x52 cm