SAK Marek (ur. 1960, Tarnów)
cena wywoławcza: Wykup abonament
SAK Marek (ur. 1960, Tarnów)
akryl, płótno, 60 x 73 cm;
sygn. p.d.: M.Sak 2000; na odwrocie na blejtramie tytuł autorski
SAK Marek (ur. 1960, Tarnów)
akryl, olej, papier naklejony na płytę pilśniową,
30 x 41 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p.d.: GRACJE MSak `90;
na odwrocie napisy autorskie, powtórzona sygnatura, technika i pełny tytuł
SAK Marek (ur. 1960, Tarnów)
olej, płótno, 81 x 100 cm;
sygn. i dat. p.d.: M. Sak 2000 / Ołtarz
SAK Marek (ur. 1960, Tarnów)
SAK Marek (ur. 1960, Tarnów)
SAK Marek (ur. 1960, Tarnów)
SAK Marek (ur. 1960, Tarnów)
sygnowany, datowany p.d.
akryl, płótno
81x100
SAK Marek (ur. 1960, Tarnów)
pastel, papier
37x58 (w świetle passe-partout )
sygnowany, datowany p.d.
SAK Marek (ur. 1960, Tarnów)
SAK Marek (ur. 1960, Tarnów)
sygn. dat. p.d.
pastel, tektura
30x48.5 (w świetle passe-partout )
SAK Marek (ur. 1960, Tarnów)
SAK Marek (ur. 1960, Tarnów)
SAK Marek (ur. 1960, Tarnów)
sygn. dat. p.d.
olej płótno /pilśnia
31x42
SAK Marek (ur. 1960, Tarnów)
SAK Marek (ur. 1960, Tarnów)
SAK Marek (ur. 1960, Tarnów)
sygn. dat. p.d.
pastel, tektura
27x50 (w świetle passe-partout )
SAK Marek (ur. 1960, Tarnów)
SAK Marek (ur. 1960, Tarnów)
sygn. dat. p.d.
pastel, tektura
50x70
SAK Marek (ur. 1960, Tarnów)
sygnowany p.d.
pastel olejny,tektura
19x29.5