ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
Olej, tektura, 40,5 x 60,5 cm,
sygn. p.d. Jan Świderski.
cena wywoławcza: Wykup abonament
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
olej, płótno; 49 x 49,5 cm;
sygn. l. d.: Jan Świderski;
na odwrocie opis autorski: Jan Świderski / olej "Świt" / 49,5 x 49,5 / r. 1960.
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
olej, płótno, 49 x 50 cm,
sygn. p.d.: Jan Świderski oraz opisany na odwrocie: Jan Świderski, "Wyspa Hydra", 1981.
*droit de suite
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
Olej, tempera, płótno, 45 x 54 cm,
sygn. p.d.: Jan Świderski,
opisany na odwrocie, plener 1999.
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
Olej, płótno, 80 x 100 cm
Sygnowany p.d.: Jan Świderski; sygnowany, opisany na odwrocie
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
olej, płótno, 79 x 66,5 cm,
sygn. p.d.: Jan Świderski,
na odwrocie adnotacja autorska: Jan Świderski Podgórze olej 1995.
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
Babiogórskie przestrzenie, 1991
olej, płótno, 69 x 35 cm,
sygn. l.d.: Jan Świderski.
Na odwrocie opis autorski: Jan Świderski / "Babiogórskie przestrzenie" / olej. 1991.
*opłata droit de suite
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
Olej, płótno; wym.: 49,5 x 49,5 cm; sygn. l.d.: Jan Świderski. Na odwrocie autorski opis pracy.
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
olej/płótno, 53 x 53 cm
sygnowany p.d.: 'Jan Świderski', opisany na odwrociu: 'Jan Świderski | "Zielone wzgórze" | olej 1977', na blejtramie napis: '53 x 53'
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
olej, płótno, 54 x 67 cm,
sygn. p.d.: Jan Świderski.
Na odwrocie opis autorski: Jan Świderski / "Pejzaż babiogórski" / Olej 1995.
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
Przestrzenie Babiogórskie - Zawoja, 1998
olej, płótno; 54 x 52,5 cm;
sygn. p. d.: JAN ŚWIDERSKI
na odwrocie napis autorski: Jan Świderski Przestrzenie/ Babiogórskie"/ Zawoja/ olej 55 x 53/ 1998
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
olej na płótnie
80 x 62 cm
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
olej, płótno;
44,5 x 69 cm;
sygn. p. d.: Jan Świderski
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
sygn. p.d.dat. na odwrociu
olej, płótno
165.5x55.5 cm
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
olej/tektura, 30 x 52 cm (w świetle passe - partout)
sygnowany l.d.: `Jan Świderski`
ODWROCIE:
opis autorski: `Jan Świderski | olej, 1962 "OWOCE"`
Estymacja: 4 000 - 6 000
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
olej, płótno, 50,5 x 67,5 cm;
sygn. p. d.: Jan Świderski;
Na odwrocie nalepka autorska z informacjami o obrazie oraz napis na krośnie malarskim: Jan Świderski KRAKÓW
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
olej, płótno;
44,5 x 69 cm;
sygn. p. d.: Jan Świderski
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
1960 r. olej, płótno, 49,5 x 49,5 cm,
sygn. l.d.: Jan Świderski. Na odwrocie autorskie napisy.
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
technika własna, płótno;
64,5 x 45,5 cm;
sygn. l. d.: Jan Świderski;
na odwrocie napis autorski: "Widok na Kraków" / od strony Al. Krasińskiego 28 / Jan Świderski
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
olej, płótno;
49,5 x 72 cm;
sygn. l. d.: Jan Świderski;
na odwrocie nalepka z autorskimi adnotacjami
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
olej/ tektura, 50 x 60 cm
sygnowany p.d.: `Jan Świderski`
opisany na odwrociu: `JAN ŚWIDERSKI | "POTKOK W ZIMIE" | ok. 1937`
Estymacja: 5 000 - 6 500 zł
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
olej, płótno, 63,5 x 20,5 cm,
sygn. p.d.: Jan Świderski.
Na odwrocie napis autorski Jan Świderski Opowieść o Leninie olej 1954 Jan Świderski
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
monotypia/papier, 51,5 x 42 cm (w świetle passe-partout)
sygnowana p.d.: `Jan Świderski`
Estymacja: 2 500 - 3 500
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
WIEJSKA DROGA OBSADZONA WIERZBAMI, 1935
Olej, dykta, 60 x 78 cm
Sygnowany l.g.: Jan Świderski | 35 r.
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
Olej, płótno;
wym.: 34,5 x 69 cm;
sygn. p.d.: Jan Świderski; opis autorski na odwrocie.
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
olej/płyta, 50 x 70 cm
opisany na odwrociu: `JAN ŚWIDERSKI | "BIAŁE MIESTO" | OLEJ 1952`
Estymacja: 4 800 - 5 800 zł
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
olej na płótnie
70 x 62 cm
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
Olej, płótno;
wym.: 46,5 x 61 cm;
sygn. l.d.: Jan Świderski oraz na odwrocie.
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
Techn. mieszana, papier;
wym.: 42 x 29,5 cm;
sygn. p.d.: Jan Świderski.
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
Technika mieszana, papier;
wym.: 42 x 29,5 cm;
sygn. l.d.: Jan Świderski, datowany na odwrocie.
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
Akwarela;
wym.: 23,4 x 22,4 cm;
sygn. oł. l.d.: Jan Świderski/1937.
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
gwasz, tektura, 29 x 39,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Jan Świderski
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
sygn. l. d.: Jan Świderski
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
monotypia/papier,
51,5 x 42 cm (w świetle passe-partout)
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
olej, sklejka, 118 x 74,5 cm;
sygn. l. d.: J. Świderski/ Kraków 37 (słabo czytelne)
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
Akwaforta;
wym.: 128 x 80 mm;
sygn. i dat. oł. p.d.: Jan Świderski 1936; odbitka ze zbiorów rodziny.
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
olej, płótno,
49,5 x 72 cm;
sygn. l. d.: Jan Świderski;
Na odwrocie nalepka z autorskimi adnotacjami
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
olej, płótno,
50,5 x 67,5 cm;
sygn. p. d.: Jan Świderski;
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
technika własna, płótno,
64,5 x 46 cm;
sygn. l. d.: Jan Świderski;
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
olej, płótno
66 x 52 cm
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
Olej na tekturze, 40,5 x 60,5 cm,
sygn. p.d.: Jan Świderski
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
PEJZAŻ Z MIASTECZKIEM NAD RZEKĄ
Olej, tektura; 40,2 x 50 cm
Sygnowany p.d.: Jan Świderski
Na odwrocie napis: Brzeg (Opole-Wrocław)
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
olej, płótno
113 x 80 cm;
sygn. p. d.: Jan Świderski
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
olej, płótno,
116,5 x 49 cm; sygn. l. d.: Jan Świderski;
Na odwrocie napis autorski: JAN ŚWIDERSKI / "DRZEWA W ZAWOI" / OLEJ 1982
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
olej na płótnie,
70,5 x 51,5 cm,
sygnowany p.d. "Jan Świderski"
i na odwrocie z pracowni artysty
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
olej, płótno
131 x 41 cm; sygn. p. d.: Jan Świderski;
na odwrocie opis autorski
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
olej, płótno
125 x 42 cm; sygn. p. d.: Jan Świderski;
na odwrocie napis autorski
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
olej/płótno,
47 x 65 cm
sygn. p.d.: `Jan Świderski`
sygn. i opisany na odwrocie: `Jan Świderski / MARTWA NATURA / olej 1959`
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
olej, płótno,
67 x 50 cm, sygn. l.d.: Jan Świderski.
sygn. l.d.: Jan Świderski. Na odwrocie napis: Jan Świderski - wieczór, 1973
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
olej, płótno,
78,5 x 65 cm,
sygn. p.d.: Jan Świderski. Na odwrocie napis: Jan Świderski Bez tytułu 1972.
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
olej, płótno, 45 x 70 cm; sygn. l. d.: Jan Świderski
Na odwrocie napis autorski: JAN ŚWIDERSKI / "FABRYKA" / OLEJ 1954
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
kredka, papier, 30,5 x 21,5 cm (w świetle oprawy)
sygn. p. d.: Jan Świderski
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
sygn. p. d.: Jan Świderski
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
technika mieszana/płótno
sygn. l.d.: Jan Świderski, wym.: 33 x 46 cm
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
olej, sklejka, 50 x 70 cm;
sygn.: l.d.: Jan Świderski
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
technika mieszana/papier, 29,5 x 42 cm, sygn.
Dar Pani Janiny Kraupe - Świderskiej
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
Z cyklu Babia Góra - Północ, 2003
technika mieszana, płótno, 97 x 51 cm
sygn. l.d.: Jan Świderski
na odwrocie napis autorski oraz naklejka
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
technika mieszana, płótno, 98,5 x 51 cm
sygn. p.d.: Jan Świderski
na odwrocie napis autorski
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
technika mieszana/papier, 23 x 32 cm, sygn.
Dar Pani Janiny Kraupe - Świderskiej.
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
olej/ płótno, 52 x 36 cm, 1998
(dar p. Janiny Kraupe-Świderskiej)
Świderski Jan - ur. 1913, zm. 2004. Docent na Wydziale Grafiki.
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
Cerkiew w Wielkim Tyrnowie, 1986
olej, płótno, wym.: 60 x 50 cm, sygn. l.d.: Jan Świderski. Na odwrocie opis autorski.
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
technika mieszana/papier, 50 x 35 cm, sygn.
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
olej, płótno, 52,5 x 52,5 cm;
sygn. p.d.: Jan Świderski,
na odwrocie napis autorski: Jan Świderski / "Zielone wzgórze" / olej 1977
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
olej, płótno, 62 x 84 cm;
sygn.: p.d.: Jan Świderski, na odwrocie na płótnie
napis autorski: JAN ŚWIDERSKI / "AKCJA WOJENNA" / OLEJ 1949
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
1949 r.
Olej na płótnie 37 x 47 cm
Sygnowany l.d. - "Jan Świderski"
Obraz opisany na odwrocie
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
olej na sklejce;
sygn. p.d.: Jan Świderski;
wymiary: 40,5 x 41,5 cm. Na odwrocie napis: Jan Świderski/ "Grodziec"/ olej 1933.
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
Olej, płótno; 75 x 72,7 cm
Sygnowany granatowym olejem l. d.: Jan Świderski.
Na odwrocie napis: Jan Świderski | Kraków | Kurniki 3|6 a |
"Portret pszczelarza" | olej 1954.
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
technika mieszana/papier,
41,5 x 30 cm,
sygn.
Dar Pani Janiny Kraupe-Świderskiej
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
olej, tektura,
27,8 x 38,5 cm (w świetle passe - partout);
sygn. p.d.: Jan Świderski
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
akwarela z pastelem,
40x27 cm
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
olej, płótno, wym.: 80 x 100 cm,
sygn. p.d.: Jan Świderski.
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
Babiogórskie przestrzenie, 1980
olej, płótno, wym.: 48,5 x 48,5 cm
sygn. l.d.: Jan Świderski
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
Olej na tekturze 27,5 x 38cm
Sygnowany p.d. - "Jan Świderski"
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
Babiogórskie - z cyklu Przestrzenie
olej, płótno, 48,5 x 48,5 cm
sygn. l.d., dat. 1980
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
linoryt, 500 x 340 mm,
sygn. oł. p. d.: Jan Świderski 1938 l.d.: "Dachy Krakowa" 2/30.
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
olej na płótnie,
wymiary: 113 x 60 cm,
sygn. p.d.: Jan Świderski
Na odwrocie opis autorski.
Wyst.: Jan Świderski "Obrazy z różnych lat" Galeria Pod Rejentem, Kraków 2001
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
olej na płótnie,
wymiary: 50 x 65 cm,
sygn. l.d.: Jan Świderski.
Na odwrocie autorski opis obrazu.
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
olej, płótno, wym.: 51 x 70 cm
sygn. p.d.: Jan Świderski
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
WIDOK KLASZTORU NORBERTANEK W KRAKOWIE, 1946 r.
Olej na płótnie 29 x 33 cm
Obraz opisany na odwrocie
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
olej, tektura
sygn. p.d.: Jan Świderski
wym.: 43 x 60 cm
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
olej na płótnie,
wymiary: 130 x 54,5 cm,
sygn. p.d.: Jan Świderski.
Wystawiany i reprodukowany w kat. wyst. "Jan Świderski - Obrazy z różnych lat, kwiecień-maj 2001".
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
olej, płótno,
72.5 x 85 cm
sygnowany l.d.: J SWIDERSKI
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
olej, płótno, 48,5 x 48 cm; sygn. p. d. - Jan Świderski
Wyst.: Galeria po Rejentem, Kraków, kwiecień-maj 2001
Bibl.: Jan Świederski, Malarstwo, obrazy z różnych lat (kat. wystawy), Karków 2001, s. 43.
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)