BAKUŁA Hanna (ur. 1950, Warszawa)
Projekt kostiumu Damy na balkonie do opery Carmen, 1995 r.
kolaż/papier, 50 x 40 cm (arkusz)
sygnowany p.d.: 'BAKUŁA' i opisany: 'AKT IV RYS. 44 DAMA NA BALKONIE'
Teatr Wielki w Warszawie, Opera Narodowa, Georges Bizet, reż. Lech Majewski
cena wywoławcza: Wykup abonament
Projekt kostiumu Matadorów do opery Carmen, 1995 r.
sygnowany p.d.: 'BAKUŁA' i opisany: 'MATADORZY | AKT IV | RYS. 62'
Projekt kostiumów do opery Carmen, 1995 r.
sygnowany l.d.: 'BAKUŁA' i opisany: 'AKT I'
Projekt kostiumu do opery Carmen, 1995 r.
sygnowany p.d.: 'BAKUŁA' i opisany: 'RYS. 55. MAJO MAGI AKT IV'
sygnowany p.d.: 'BAKUŁA' i opisany: 'CARMEN I ZAKONNICA AKT I'
piórko, tusz, akwarela, papier; 39,5 x 29 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: BAKUŁA 99.
Pastel/papier, 47 x 63 cm
Sygnowany i datowany p.d.: 'Bakuła 76’
węgiel/pastel/papier, 52 x 50 cm, oprawiony, sygnowany p.d: 'BAKUŁA'
* Do pracy zostanie doliczona opłata z tytułu tzw. Droit de suite.
olej, płótno, 22,5 × 29,5 cm w świetle ramy
sygn. na odwrocie: Bakuła
tusz, akwarela, papier, 33,5 × 25,5 cm w świetle passe-partout
sygn. śr. dół: BAKUŁA
tusz, akwarela, 28 x 18 cm, sygn. na środku: Bakuła, opisany ołówkiem l.d.: Pani Koziorożec
akwarela, tusz, papier, 29 x 20 cm w świetle passe-partout, sygn. p.śr.: BAKUŁA
akwarela
40 x 50 cm
tusz, akwarela, karton; 29,5 x 20,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: BAKUŁA., poniżej dedykacja: Z POZDROwieniami / HB. sierpień 2001.
pastel/tektura, 104 x 81 cm
sygnowany i opisany p.d.: 'AUTOPORTRET NOWOROCZNY | BAKUŁA'
akwarela
40 x 30 cm
Sepia, piórko, akwarela, papier; 18,5 x 13 cm
Sygnowany l.d.: BAKUŁA
pastel/papier, 31 x 21 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: `Bakuła`
pastel
70 x 100 cm
akwarela
38 x 28 cm
akwarela
35 x 45 cm
akwarela,
30x21cm
akwarela
30x21 cm
2007 r.
akwarela
30x21 cm
2007 r.
akwarela, 30 x 20 cm
akwarela, papier;
34 x 27 cm
Obraz wystawiony na licytację na rzecz Fundacji Sue Ryder
pastel, papier, 62 x 46 cm ( w świetle oprawy ); sygn. i dat. p. d.:
Bakuła/7.IX.78. , u dołu napis: Św. Agata, na odwrocie: Hanna Bakuła/W-wa/Marszałkowska 53/22/214404. oraz naklejka Solidarność.
pastel, karton,
100 x 70 cm
sygnowany czarnym pastelem p.d.: BAKUŁA
tech. mieszana
20x14,5 cm