PIASECKI Leszek (1928-1990)
Głowa siwego araba pustynnego, przed 1977 r.
olej, płótno, 60,5 × 50 cm
sygn. p. d.: Leszek Piasecki
na odwrocie autorska nalepka z opisem obrazu i wiedeńskim adresem artysty
cena wywoławcza: Wykup abonament
PIASECKI Leszek (1928-1990)
olej, płótno, 62 x 92 cm,
sygn. p.d.: Leszek Piasecki
PIASECKI Leszek (1928-1990)
olej, deska, 27 x 40 cm,
sygn. l.d.: L.Piasecki
PIASECKI Leszek (1928-1990)
PIASECKI Leszek (1928-1990)
olej, płótno, 81 x 121 cm
sygn. l. d.: Leszek Piasecki
PIASECKI Leszek (1928-1990)
olej, deska, 27 x 40 cm
sygn. l. d.: L. Piasecki
PIASECKI Leszek (1928-1990)
Olej, płótno; 62 x 92 cm
Sygnowany p.d.: Leszek Piasecki
PIASECKI Leszek (1928-1990)
olej, deska, 27 x 40 cm, sygn. l.d.: L.Piasecki
PIASECKI Leszek (1928-1990)
olej, płótno, 61 × 90,5 cm
sygn. l. d.: Leszek Piasecki
na odwrocie: PIASECKI
PIASECKI Leszek (1928-1990)
olej, płótno, 60 × 81 cm
sygn. p. d.: Leszek Piasecki
Reprodukowany w:
Janusz Jarosławski, Szabla lekkiej kawalerii 1796 i jej pochodne, wyd. Madex, 2016, s. 128
PIASECKI Leszek (1928-1990)
olej, płótno, 81 x 121 cm
sygn. l.d.: Leszek Piasecki
PIASECKI Leszek (1928-1990)
olej, płótno, 61 x 50 cm,
sygn. l. d.: Leszek Piasecki, lekkie przetarcia w dolnej partii obrazu
PIASECKI Leszek (1928-1990)
olej, płótno, 58,5 x 79,5 cm,
sygn. l.d.: Leszek Piasecki
PIASECKI Leszek (1928-1990)
PIASECKI Leszek (1928-1990)
PIASECKI Leszek (1928-1990)
olej, płótno, 61 × 91 cm
sygn. p.d.: Leszek Piasecki
PIASECKI Leszek (1928-1990)
akwarela, gwasz, papier, 35,5 × 26,5 cm w świetle passe-partout
sygn. l. d.: Leszek Piasecki
PIASECKI Leszek (1928-1990)
olej, płótno, 60,5 x 100,5 cm
sygn p. d.: Leszek Piasecki
PIASECKI Leszek (1928-1990)
PIASECKI Leszek (1928-1990)
PIASECKI Leszek (1928-1990)
olej, płótno, wym. 61 × 50 cm
sygn. l. d.: Leszek Piasecki
PIASECKI Leszek (1928-1990)
PIASECKI Leszek (1928-1990)
Olej, płótno; 32 x 61 cm
Sygnowany l.d.: Piasecki Leszek | 1950
Na odwrocie dedykacja: Kochanej Xeni | na pamiątkę | ofiaruje Leszek | Warszawa we wrześniu 1950.
PIASECKI Leszek (1928-1990)
olej, płótno, 55 × 47 cm
sygn. l. d.: Leszek Piasecki
Estymacja: 4000 - 6000 zł
PIASECKI Leszek (1928-1990)
olej, płótno, 60 × 50 cm
sygn. p. d.: Leszek Piasecki
Estymacja: 4000 - 6000 zł
PIASECKI Leszek (1928-1990)
PIASECKI Leszek (1928-1990)
olej na płótnie, 61 x 50 cm,
sygnowany p.d. "Leszek Piasecki".
PIASECKI Leszek (1928-1990)
olej, płótno, 61 x 50 cm,
sygn. l.d.: Leszek Piasecki
PIASECKI Leszek (1928-1990)
olej, tektura, 34 x 24 cm (w świetle oprawy)
sygn. l. d.: L.Piasecki/ Czorsztyn lipiec / 1955
PIASECKI Leszek (1928-1990)
PIASECKI Leszek (1928-1990)
Zestaw trzech obrazów o tematyce rycerskiej, 1948
olej, karton, 25,5 x 20 cm;
każda z prac sygnowana: Piasecki L./ 1948
Na odwrocie autorski opis scen: Woj Bolesława Chrobrego z rogiem i rycerz Bolesława Krzywoustego; Rycerz Litewski z wieku XV w bitwie z Krzyżakami, wg pieczęci i herbu Litwy; Rycerz polski w pełnej zbroi z wieku XVI.
PIASECKI Leszek (1928-1990)
PIASECKI Leszek (1928-1990)
olej, karton, 25,5 x 20 cm;
PIASECKI Leszek (1928-1990)
olej, płótno,
61 x 50,5 cm (każdy)
sygn. l. d.: Leszek Piasecki
PIASECKI Leszek (1928-1990)
olej na tekturze,
53 x 47,5 cm,
na odwrocie czerwona pieczątka i napis ołówkiem "Janina Piasecka"
PIASECKI Leszek (1928-1990)
Olej, tektura;
37,5 x 28 cm w świetle oprawy
PIASECKI Leszek (1928-1990)
PIASECKI Leszek (1928-1990)
olej na płótnie,
61 x 51 cm,
sygnowany l.d. "Leszek Piasecki"
PIASECKI Leszek (1928-1990)
PIASECKI Leszek (1928-1990)
Widok na Zakopane z Giewontem w tle
olej, płótno
71 x 120 cm;
sygn. p. d.: nieczytelnie
na odwrocie nalepka z nazwiskiem autora.
PIASECKI Leszek (1928-1990)
PIASECKI Leszek (1928-1990)
PIASECKI Leszek (1928-1990)
PIASECKI Leszek (1928-1990)
PIASECKI Leszek (1928-1990)
olej, płótno, 60 x 50 cm;
sygn. p. d.: Leszek Piasecki
PIASECKI Leszek (1928-1990)
PIASECKI Leszek (1928-1990)
Książę Józef Poniatowski odbierający list
ole/płótno, 51 x 70 cm
sygnowany l. d.: `Leszek Piasecki`
PIASECKI Leszek (1928-1990)
PIASECKI Leszek (1928-1990)
olej, tektura, 35 x 50 cm;
sygn. l.d.: Piasecki Leszek
Na odwrocie dedykacja: Kraków dnia 15/VI 1951 / Kochanej Tolusi w dniu / Imienin / Władek
PIASECKI Leszek (1928-1990)
olej, płótno, wym.: 70 x 90 cm
sygn. p.d.: Leszek Piasecki
PIASECKI Leszek (1928-1990)
Kirasjerzy na zwiadach, ok. 1960
olej, płótno,
50.5 x 65.6 cm
sygnowany l.d.: L. Piasecki
PIASECKI Leszek (1928-1990)
Historia orła polskiego, ok. 1963
tempera, papier nakl. na tekturę, wym.: 21,5 x 13,5 cm
"sygn. l.d.: Leszek Piasecki; Zbiór zawiera 25 obrazów prezentujących polskie formacje wojskowe od średniowiecza do czasów współczesnych. Został wykonany przez artystę na początku lat 60. na prywatne zamówienie. "
PIASECKI Leszek (1928-1990)
olej, płótno, 240 x 480 cm
sygn. p.d.: Leszek Piasecki
PIASECKI Leszek (1928-1990)
olej, tektura, 53,5 x 67 cm;
sygn. l.d.: L. Piasecki / 1950
PIASECKI Leszek (1928-1990)
PIASECKI Leszek (1928-1990)
olej, płótno, 240 x 480 cm; sygnowany u dołu z prawej: Leszek Piasecki
PIASECKI Leszek (1928-1990)
Studio z natury-głowa konia-Wieczór
olej, sklejka, w.16 x 22,5 cm, sygn. l. d. "Leszek Piasecki
PIASECKI Leszek (1928-1990)
Studio z natury-głowa konia-Magia
olej na sklejce, w.25 x 22 cm, sygn. l. d. "Leszek Piasecki"
PIASECKI Leszek (1928-1990)
PIASECKI Leszek (1928-1990)
rysunek piórkiem, akwarela, w.31 x 22 cm, sygn. p. d. "Leszek Piasecki"
PIASECKI Leszek (1928-1990)
rysunek piórkiem, akwarela, w.28 x 17,5 cm, sygn. p. d. "L.Piasecki",