Oryginalny obrazu Tomka Sętowskiego pt."Sphera". Praca z 2021 roku, wykonana techniką olejną na płótnie w formacie 30 × 21 cm. Sygnatura: na froncie w lewym, dolnym rogu: T. Sętowski oraz na rewersie pracy: Tomek Sętowski/"Sphera"/olej, płótno/21 × 30 cm.
38 000 zł
13-09-2021
Galeria Foksal 17
SĘTKOWSKI Tomasz (ur. 1961 r.)
Architektoniczna
, 2019
Architektoniczna
Rzeźba ceramiczna
Wys. 75 cm
Sygnowana T. Sętowski
Posiada certyfikat autentyczności wystawiony przez artystę