Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (10)
KACHMAR Jarosław (Yaroslav) (ur. 1955, Lwów)
Technika mieszana na płótnie pt. "Composition-II" , 1999
Obraz autorstwa Yaroslava Kachmara pt. Composition-II, praca z 1999 roku w formacie 30 cm x 21 cm . Obraz sygnowany na awersie.

8 000 zł

29-06-2022
Galeria Foksal 17
Abstrakcja pt. Motyw - II Technika mieszana +... , 1997
Obraz Yaroslava Kachmara - Motyw - II, wykonany techniką mieszaną. Praca z 1997 roku w niewielkim formacie 24 × 17 cm, dostępna z certyfikatem autentyczności Galerii Sztuki Współczesnej Foksal 17.

6 000 zł

04-04-2022
Galeria Foksal 17
Olej na płótnie pt. "Obiekt w zielonej... , 1988
Unikatowy obraz Yaroslava Kachmara - Obiekt w zielonej przestrzeni, wykonany techniką olejną na płótnie. W formacie 61 cm x 41 cm. Praca z 1988, dostępna z certyfikatem autentyczności Galerii Sztuki Współczesnej Foksal 17.

35 000 zł

29-03-2022
Galeria Foksal 17
Olej na płótnie - Bez tytułu 100 x 101 cm , 1999
Unikatowy obraz Yaroslava Kachmara - Bez tytułu, wykonany techniką olejną na płótnie. Praca z 1999 roku w formacie 100 × 101 cm. Praca jest oprawiona w szeroką ramę w stylu american box. Sygnatura: ne rewersie.

60 000 zł

29-03-2022
Galeria Foksal 17
A trace of fire XII , 2001
30 x 30 cm / 2001 rok / mieszana technika graficzna / papier + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 61

3 000 zł

30-11-2016
Galeria Foksal 17
Composition III , 2013
28 x 11 cm / 2013 rok / mieszana technika graficzna / papier + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 61

1 400 zł

29-11-2016
Galeria Foksal 17
Kompozycja mieszana , 1982
15 x 15 cm / 1992 rok / mieszana technika graficzna / papier + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 61

1 400 zł

26-11-2016
Galeria Foksal 17
Dotyk I , 1996
42 x 26 cm / 1996 rok / wymiar 3 kompozycji łącznie / tech mieszana / papier+rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl

1 400 zł

25-11-2016
Galeria Foksal 17
Motive I , 1993
tech. mieszana, papier.
30 x 19,5 cm (wymiar kompozycji), 33 x 22 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn., dat. i opis u dołu ołówkiem: t. mixed media "Motive I" X. Kachmar -93
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl

1 600 zł

22-10-2016
Galeria Foksal 17
liczba obiektów: 10