tempera jajowa na desce
44,5 x 44,5 cm
sygnowana w lewym, dolnym rogu: "S. Chrystow".
Na odwrocie autorski opis: "Chrystow 2023/2024 | Dwie kobiety przy źródle | tempera jajowa | WWW.CHRYSTOW.COM".
18 000 zł
13-07-2024
CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
CHRYSTOW Sławomir (ur. 1976r.)
"Mistrz spotyka ucznia"
, 2018
akwarela na papierze
25,5 x 41 cm
sygnowana i datowana w prawym, dolnym rogu: "S. Chrystow 2018" oraz opisana w obrębie kompozycji.
5 200 zł
04-01-2024
"Monsters"
, 2012
akwarela na papierze
58 x 77 cm
sygnowany i datowany w lewym, dolnym rogu: "S. Chrystow 2012 'Monsters'".
8 500 zł
04-01-2024
"W tańcu"
, 2022
tempera jajowa na desce orzechowej
60 x 49,5 cm
sygnowany i datowany w lewym, dolnym rogu: "S. Chrystow | MM | XX | II".
22 000 zł
04-01-2024
"Popołudnie za miastem"
, 2023
tempera jajowa na desce
32,5 x 25 cm
sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu: "S. Chrystow | MMXXIII".
16 000 zł
17-10-2023
"W tańcu"
, 2022
empera jajowa na desce orzechowej
60 x 49,5 cm
21 000 zł
10-03-2023
"Przy źródle"
technika własna (gwasz, tusz, linoryt) na papierze
45 x 65 cm
aygnowana w lewym, dolnym rogu: "S. Chrystow".