olej na płótnie
85 x 101 cm
sygnowany, datowany i opisany w lewym, dolnym rogu: "Błażej Iwanowski | Wilanów 1934".
Na odwrocie nalepka wystawowa z Towarzystwa Zachęty Sztuk Pięknych w 1934 roku.
12 500 zł
10-01-2024
CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
“Warszawska kapliczka”, 1945 r.
Olej na kartonie, sygn. p.d. „Błażej Iwanowski 1945”.
Wymiary w ramie: 54x39 cm (49x34 cm)
4 900 zł
13-12-2023
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
„Lato w Warszawie", 1961 r.
Olej na kartonie, sygn. i dat. p.d. „Błażej Iwanowski 1961”.
Wymiary w ramie: 40x50 cm (30x40 cm)
4 900 zł
21-03-2023
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
PARK
, 1964
olej na płótnie, wymiary: 48 x 62 cm, sygnowany w prawym dolnym rogu: "Błażej Iwanowski / 1964"
2 200 zł
11-04-2022
Galeria Rafał Kucharski - Fine art
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
"Martwa natura z żółtymi chryzantemami"
Olej na płótnie.
Sygn. p.d. "Błażej Iwanowski"
Wymiary: 97 x 77 cm
25-10-2021
MDM Dzieła Sztuki i Antyki
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
MARTWA NATURA Z MIMOZAMI
olej/tektura, wymiary: 50 x 70 cm, 62 x 77 cm w oprawie.