Wymiary: 49,5 x 37 (arkusz)
Technika: akwarela, tusz, flamaster, karton
Sygnatura: H. Płóciennik
26-08-2024
artofpoland.pl
PŁÓCIENNIK Henryk (1933 - 2020)
Tytuł: Kompozycja, 1977 r
Wymiary: 114 x 130 cm
Technika: olej, płótno
Sygnatura: z przodu
Praca Unikatowa z 1977, stworzona specjalnie na wystawę w szwedzkim Boras
Certyfikat autentyczności
12-06-2024
artofpoland.pl
Tytuł: Jazz, ok 1960
Wymiary: 50 x 62 cm
Technika: olej, płótno
Sygnatura: na odwrociu
12-06-2024
artofpoland.pl
Tytuł: Kompozycja
Wymiary: 46 x 38 cm
Technika: olej, płótno
Sygnatura: H. PŁÓCIENNIK
Certyfikat autentyczności
6 500 zł
24-04-2024
artofpoland.pl
Tytuł: Akt stojący przy krześle
Wymiary: 32,5 x 25 cm
Technika: tusz, akwarela, papier
Sygnatura: H. PŁÓCIENNIK
Certyfikat autentyczności
1 690 zł
20-04-2024
artofpoland.pl
Tytuł: Trio
Wymiary: 20 x 25,5 cm (zadruk), 24,5 x 31,5 cm (arkusz)
Technika: linoryt, papier
Sygnatura: H. Płóciennik
Certyfikat autentyczności
1 390 zł
19-11-2023
artofpoland.pl
Tytuł: Kompozycja
Wymiary: 65 x 54 cm
Technika: olej, płótno
Sygnatura: na odwrociu
Certyfikat autentyczności
9 300 zł
28-10-2023
artofpoland.pl
Tytuł: Portret
Wymiary: 36,5 x 25,5 cm
Sygnatura: H. Płóciennik
Certyfikat autentyczności
2 200 zł
23-10-2023
artofpoland.pl
Tytuł: Akt
Wymiary: 35 x 44,5 cm
Technika: akwarela, papier, tusz, flamaster, papier
Sygnatura: H. Płóciennik