miedzioryt, wymiary kompozycji: 15,5 x 21 cm (38 x 42 cm w oprawie) sygnowana ołówkiem: "41/99/ Wieża / Skórczewski"
800 zł
23-03-2021
Galeria Rafał Kucharski - Fine art
SKÓRCZEWSKI Krzysztof (ur. 1947r. Kraków)
BAZYLIKA
miedzioryt, wymiary kompozycji: 20 x 24 cm (42 x 45 cm w oprawie) sygnowana ołówkiem: "47/50 / Bazylika / Skórczewski"
więcej na www.galeriarafal.com
800 zł
23-03-2021
WYSPA SFINKSA
, 2010
miedzioryt, wymiary kompozycji: 29 x 37 cm (57 x 65 cm w oprawie) sygnowana ołówkiem: "XXI/XX Wyspa Sfinksa Skórczewski, sygnowana i datowana na płycie, w obrębie kompozycji: "2010 S"
1 900 zł
09-02-2021
Wielki skok
, 1986
miedzioryt, papier, wym. 21x27 cm numer odbitki 54/100