FAŁAT Julian (1853 Tuligłowy k. Przemyśla - 1929 Bystra k. Bielska Białej)
"Słoneczniki"
olej na tekturze o wym. 27 x 54 cm,
Galeria Sztuki FOX
Katowice , ul. Powstańców 10
więcej na stronie : www. galeriafox.pl
fox@galeriafox.pl
tel . 32 608 63 71, kom. + 48 600 087 721, 608 305 405
wysyłka w 24h, na terenie kraju - gratis.
30-08-2024
Galeria Sztuki FOX
"Pejzaż zimowy z Bystrej"
Akwarela na papierze, sygn. l.d. "JFałat".
Wymiary w ramie: 77x93 cm (57x73 cm)
65 000 zł
08-08-2024
“Powrót z polowania z łosiem” 1919 r.
Autolitografia barwna, papier, sygn. p. d.: “Jul Fałat”.
Praca wydana jako jedna z 8 autolitografii Juliana Fałata w "I Tece Myśliwskiej", Wyd. Artystyczne "Sztuka" [Toruń 1919-1920].
Wymiary w ramie: 43x53 cm (30x45 cm)
3 800 zł
28-03-2024
gwasz, akwarela, tektura; 47,5 x 67,5 cm w świetle ramy;
sygn. i opisany l. d.: "JFałat / Nieśwież"
Proweniencja:
kolekcja prywatna, Katowice
Dodatkowe informacje na stronie: www.polskidomaukcyjny.com.pl
240 000 zł
15-06-2023
Polski Dom Aukcyjny Wojciech Śladowski
STUDIUM PORTRETU
akwarela/papier, 35,5 x 28 cm
18 000 zł
20-01-2022
Galeria Rafał Kucharski - Fine art
PEJZAŻ ZIMOWY Z SARNAMI
, 1918
akwarela/papier, wymiary: 142 x 64 cm, sygnowany i datowany w prawym dolnym rogu
167 000 zł
19-01-2022