Antykwariat Art-D
Mirocin 388
608 071 114
mircion1@wp.pl
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (30)
Świecznik sufitowy
Świecznik sufitowy, lane żelazo, I poł. XIX w. (?). Wysokość świecznika wynosi 97 cm, średnica 72 cm. Obiekt nie posiada instalacji elektrycznej. Więcej zdjęć na stronie: http://art-d.com.pl/galeria/lampy-i-swieczniki/swiecznik-sufitowy/

1 000 zł

11-02-2013
Świecznik
Świecznik mosiężny stylizowany na gotyk, mosiądz i szkło w różnych kolorach, XIX/XX w. Wymiary: wys. - 78 cm, dł. 45 - cm, średnica podstawy - 20 cm. Więcej zdjęć na stronie: http://art-d.com.pl/galeria/lampy-i-swieczniki/swiecznik-2/

700 zł

11-02-2013
Zegar ścienny
Zegar ścienny, koniec XIX w., Europa Środkowa – Niemcy/Austria (?), drewno, mosiądz, emalia.

1 100 zł

13-02-2014
Zegar ścienny
Zegar ścienny, pocz. XX w., skrzynia drewniana (sosna, orzech, buk), cyferblat oryginalny, mechanizm sprawny. Wymiary: wys. – ok. 90 cm, dł. – 32 cm, gł. – 17,5 cm. Więcej zdjęć na stronie: http://art-d.com.pl/galeria/zegary/zegar-scienny-2/

1 100 zł

22-02-2013
Zegar z parą świeczników
Zegar z parą świeczników, II poł. XIX w., Francja, mosiądz, emalia, szkło. Wymiary zegara: wys. – 53 cm, dł. – 30 cm, gł. – 16,5 cm. Wymiary świeczników: wys. – 57 cm, dł. – 22 cm, gł. – 22 cm. Więcej zdjęć na stronie: http://art-d.com.pl/galeria/zegary/zegar-z-para-swiecznikow-5/

2 600 zł

20-02-2013
Zegar z parą świeczników
Zegar z parą świeczników, styl klasycystyczny, II poł. XIX w., Francja, szaro-błękitny marmuru z jasnopopielatym żyłkowaniem, mosiądz, mosiądz pozłacany, szkło szlifowane. Wymiary zegara: wys. – 33 cm, dł. – 27 cm, gł. – 25 cm. Wymiary świeczników: wys. – 48 cm, dł. – 16 cm, gł. – 16 cm. Więcej zdjęć na stronie: http://art-d.com.pl/galeria/zegary/zegar-z-para-swiecznikow/

2 800 zł

20-02-2013
Zegar w obudowie ceramicznej
Zegar w obudowie ceramicznej (waza z pokrywą ujęta w elementy z odlewanego i tłoczonego mosiądzu). Na różowym tle ręcznie malowane rośliny o liściach w różnych odcieniach zieleni i białych kwiatach. Mechanizm sprawny, chodzik.

1 500 zł

03-06-2013
Zegar kominkowy z parą świeczników
Zegar z parą świeczników, 4 ćw. XIX w., Francja, brąz (mosiądz?) pozłacany. Więcej zdjęć na stronie: http://art-d.com.pl/galeria/zegary/zegar-z-para-swiecznikow/

4 500 zł

05-03-2014
Zegar kominkowy z parą kandelabrów
Zegar kominkowy z parą kandelabrów pięcioświecowych, brąz (mosiądz?), wyrób francuski z końca XIX wieku. Wymiary zegara wynoszą: wys. – 44 cm, dł. – 26,5 cm, gł. – 13,5 cm. Wymiary świeczników wynoszą: wys. – 46 cm, dł. – 18 cm, gł. – 18 cm. Więcej zdjęć na stronie: http://art-d.com.pl/galeria/zegary/zegar-kominkowy-z-para-kandelabrow/

2 600 zł

11-02-2013
Zegar kominkowy
Zegar kominkowy, 4 ćw. XIX w., cynkal, miedź, mosiądz, wys. – 37 cm, dł. – 29,5 cm, gł. – 12 cm. Więcej zdjęć na stronie: http://art-d.com.pl/galeria/zegary/zegar-kominkowy-3/

850 zł

12-02-2013
Zegar kominkowy
Zegar kominkowy, koniec XIX w., Francja, mosiądz, brąz pozłacany, kamień czarny i różowy. Wymiary: wys. – 43 cm, dł. – 29 cm, gł. – 16 cm. Więcej zdjęć na stronie: http://art-d.com.pl/galeria/zegary/zegar-kominkowy/

1 600 zł

14-02-2013
Zegar
Zegar z czarnego marmuru inkrustowanego zielonym kamieniem i złoconymi rytowaniami, II poł. XIXw., Francja. Wymiary zegara wynoszą: wys. – 43 cm, dł. – 42 cm, gł. – 14,5 cm. Więcej zdjęć na stronie: http://art-d.com.pl/galeria/zegary/zegar-8/

1 400 zł

11-02-2013
Zegar
Zegar z parą świeczników, koniec XIX w., Francja. Wymiary zegara wynoszą: wys. – 24 cm, dł. – 35,5 cm, gł. – 15,5 cm. Wysokość świeczników wynosi 47,5 cm, wymiary podstawy wynoszą 11,5 cm x 13,7 cm. Więcej zdjęć na stronie: http://art-d.com.pl/galeria/zegary/zegar-z-para-swiecznikow-2/

1 600 zł

11-02-2013
Toaletka
Toaletka, około poł. XIX w., drewno iglaste, mahoń piramidowy. Wymiary: wys. – 191 cm, dł. – 109,5 cm, gł. – 50 cm. Więcej zdjęć na stronie: http://art-d.com.pl/galeria/meble/szafy-i-komody/toaletka/

2 400 zł

12-02-2013
Szafa barokowa
Szafa barokowa, styl Marii Teresy, około poł. XVIII w., Austria (Niemcy?). Wymiary: wys. - 188 cm, dł. - 166,5 cm, gł. - 49 cm.
03-06-2013
Szafa barokowa
Szafa barokowa z drewna iglastego, okleinowana obłogiem orzechowym o grubości 2,5-4 mm., intarsjowana. Wyrób niemiecki, około 1730 rok. Wymiary: wys. – 233 cm, dł. – 198 cm, gł. – 67 cm. Więcej zdjęć na stronie: http://art-d.com.pl/galeria/meble/szafy-i-komody/szafa-barokowa-3/
15-02-2013
Stolik
Stolik, poł. XIX w., Polska, drewno liściaste, politura.

1 100 zł

01-04-2014
Para świeczników cynowych
Para świeczników, Austria(?), XVIII/XIX w., cyna, żelazo, sygnowane. Wysokość świeczników wynosi 68,4 cm, średnica podstawy - 18 cm. Więcej zdjęć na stronie: http://art-d.com.pl/galeria/lampy-i-swieczniki/para-swiecznikow-5/

1 400 zł

11-02-2013
Para kredensików
Para kredensików, XIX w., drewno dębowe. Wymiary: wys. - 216 cm, dł. - 90 cm, gł. - 52 cm. Więcej zdjęć na stronie: http://art-d.com.pl/galeria/meble/komplety-mebli/para-kredensikow/

4 800 zł

11-02-2013
Para kinkietów
Para kinkietów, eklektyzm, XIX/XX w., cynkal. Wymiary: wys. – 27,5 cm, dł. – 30,5 cm. Więcej zdjęć na stronie: http://art-d.com.pl/galeria/lampy-i-swieczniki/para-kinkietow/

600 zł

11-02-2013
Olbrzymi świecznik sufitowy
Świecznik sufitowy, mosiądz (brąz?), I poł. XX w.

4 800 zł

10-02-2015
Lustro
Lustro w ramie, XIX wiek, (Wrocław?), drewno, gipsatura, szkło.

900 zł

08-02-2014
Lampa naftowa sufitowa
Lampa naftowa sufitowa, XIX/XX w., żeliwo, cynkal, mosiądz, szkło.

1 800 zł

02-03-2014
Lampa naftowa
Lampa naftowa, kolumnowa, II poł. XIX w., brąz, onyks (?), szkło szlifowane i matowione. Wymiary: wys. – 76 cm (z kominkiem), średnica zbiornika – 16 cm. Więcej zdjęć na stronie: http://art-d.com.pl/galeria/lampy-i-swieczniki/lampa-naftowa-3/

1 600 zł

11-02-2013
Lampa naftowa
Lampa naftowa, pocz. XX w., cyna, kamień, szkło barwione, malowane, trawione, szlifowane. Wymiary: wys. – 63,5 cm, podstawa – 14 cm x 14 cm. Klosz współczesny matowiony, szlifowany. Kominek sygnowany MATADOR 15‘’. Więcej zdjęć na stronie: http://art-d.com.pl/galeria/lampy-i-swieczniki/lampa-naftowa-4/

900 zł

18-02-2013
liczba obiektów: 30