Unikatowy pałacowy komplet gabinetowy. Italia ok 1820 r. Liguria. Stan zachowania - b.dobry oryginalny. Wysokość bibliotek to 325 cm, tylko do wysokich pomieszczeń.
Cena 435000,- zł
- możliwość wysłania dodatkowych zdjęć na e-mail
Wymiary:
Biurko: 200 cm x 105 cm x 80 cm
Biblioteka ( 2 szt.) 320 cm X 215 cm X 73/60/45 cm
Gerydony ( 2 szt.) : 140 cm x 30/30 cm x 47/47 cm
Krzesła ( 3 szt. ): 60 cm x 60 cm x 120 cm ( oparcie )
435 000 zł
02-04-2012
Unikatowa szafa neorenesansowa ok 1850 r.
Szafa neorenesansowa ok 1850 r. Stan b.dobry. Wymiary: wys. 216 cm, szer. 125 cm, głęb. 60 cm. Cena na zapytanie. Tel 507 646 340.
17-06-2012
Unikatowa neorenesansowa pałacowa biblioteka. Proweniencja Liguria, ok 1800 rok, orzech. Snycerka na mistrzowskim poziomie. Stan zachowania b.dobry. Mebel w całości oryginalny, bardzo okazały w formie. Ze względu na swą wysokość idealny do wysokich pomieszczeń.
Wymiary: wys. 270 cm, szer 140 cm.
30-03-2012
Szafa neobarokowa ok 1890 r. orzech
Szafa neobarokowa. Mebel w 100% oryginalny. Stan b.dobry. Wymiary: 190 cm x 130/150 x 47/61.
22 500 zł
10-06-2012
Stollenschrank XIX w. ok 1880 rok dębina
Stollenschrank XIX w. ok 1880 rok dębina. Stan zachowania b.dobry, oryginalny.
Wymiary: wys. 180 cm, szer. 105 cm, głęb. 52 cm.
31-03-2012
Rzeźbiony fotel - tron XIX w. ok 1860 r.
Ok. 1860 rok. Dębina. Snycerka na najwyższym poziomie.
wymiary: wys. oparcia ok 160 cm!!!! dół ok 65 cm x 70 cm
11-06-2012
Rarytas! Komplet ART DECO - Jules Leleu
Najwyższej klasy paryski komplet mebli art deco. Ok 1930 rok. Autor Jules Leleu. Meble wykonane z egzotycznych gatunków drewna - palisander, heban makassar, akacja. Intarsje. Inkrustacje z masy perłowej. Stan zachowania - b.dobry.
Mebel można oglądać na Dolnym Śląsku. Tel 507 646 340.
05-04-2012
Gabinet art deco - heban makassar B.Paul
Komplet gabinetowy - ok. 1930 rok. Projekt Bruno Paul. Stan zachowania dobry - oryginalny.
Wymiary: biurko 160 cm x 77 cm ( wys. ) x 80 cm biblioteka 230 cm x 162 cm x 56 cm.
04-04-2012
Biurko art déco XX w. palisander, macassar
Biurko art déco XX w. ok 1930 rok. Palisander, heban macassar. Pochodzenie najprawdopodobniej Francja. Mebel wolnostojący. Do biurka posiadamy również fotel. Wymiary: szerokość 170 cm, wysokość 78 cm, głębokość 85 cm
8 500 zł
12-06-2012
Biurko art deco, heban makassar 1930 r. Niemcy
Wolnostojące biurko gabinetowe, ART DECO z 1930 roku. Heban makassar. Mebel po konserwacji. Stan b.dobry.
18-04-2014
Biurko ART DECO palisander 1930 rok
, 1930
Biurko art deco palisander 1930 rok. Stan b.dobry.
Cena na zapytanie. Polecamy.
24-01-2013
Biurko Art Deco 1930 rok, dąb-orzech.
, 1930
Biurko art deco z 1930 roku. Stan idealny. Pochodzenie Niemcy. Wymiary: 160 cm x 80 cm.
Dodatkowe zdjęcia wyślemy na email.
18-04-2014
Biurko ART DECO - B.Paul - heban makassar 1925 rok
Biurko ART DECO. Projekt Bruno Paul ok 1925 - 1930
Mebel w stanie idealnym! po renowacji.
Egzotyczne forniry heban makassar. Designerska ponadczasowa forma.
Wymiary: 160 cm x 77 cm ( wysokość ) x głębokość 79 cm.
W tylnej części mebla są szyby ( nie założone ) oraz półka.
30-03-2012
Biblioteka gabinetowa neorenesansowa z 1920 roku
Biblioteka gabinetowa w typie neorenesansowym. Mebel pochodzi z ok 1920 roku.
Wykonany został z drewna dębowego i orzechowego.
Stan zachowania b.dobry - oryginalny. Wszystkie części oryginalne - półki, klucze itp.
Wymiary: szerokość 300 cm, wysokość 190 cm.
13-04-2012
Unikatowy komplet gabinetowy pochodzący z 1930 roku.
Deutsche WK Möbel - Deutsche Werkstätten Hellerau
Meble wykonane zostały z egzotycznego, niezwykle efektownego
hebanu makassar.
Stan ogólny b.dobry - po konserwacji.
W skład kompletu wchodzą: biurko oraz biblioteka
wymiary: biurko szer. 166 cm; głęb 80 cm; wys.78 cm
biblioteka szer. 252 cm; głęb 44 cm; wys. 174 cm