ATENA - oferta bibliofilska
ul. Nowy Świat 48
00-363 Warszawa
(022) 828 58 08
atena@atenaart.com.pl
poniedziałek - piątek: 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 14.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (238)
Moskwa 1975, tekst w języku rosyjskim, 28,5 x 22 cm, 350 str., 420 czarno-białych ilustracji, twarda oprawa, obwoluta, stan zachowania bardzo bobry

20 zł

30-12-2006
České Královské Korunowační Klenoty, Anna Skýbová
Praha 1982, tekst w języku czeskim, 27,5 x 24,5 cm, 116 str., 49 kolorowych zdjęć, twarda oprawa, obwoluta, stan zachowania dobry

35 zł

05-01-2007
Budapeszt 1976, tekst w języku węgierskim, 20 x 14,5 cm, 400 str., 375 czarno-białych ilustracji w tekscie, twarda oprawa, stan zachowania dobry

35 zł

05-01-2007
Salzburg 1978, tekst w języku niemieckim, 19 x 12,5 cm, 158 str., kolorowe ilustracje w tekście, miękka okładka, stan zachowania dobry

20 zł

27-07-2005
Budapest 1978, (80 zł) 24 x 17 cm, 107 str., ilustracje czarno-białe, twarda oprawa, stan zachowania dobry, lekko uszkodzona obwoluta

80 zł

27-07-2005
Moskwa 1972: Iskusstwo, tekst w języku rosyjskim, 22 x 18 cm, 240 str., 182 kolorowe i czarno-białe ilustracje, twarda oprawa, obwoluta, stan zachowania dobry

15 zł

05-01-2007
Wyd. "Sowietskij Hudożnik", Leningrad 1967, tekst w języku rosyjskim, 30 x 23 cm, 19 str. tekstu oraz 99 kolorowych reprodukcji, twarda oprawa, stan zachowania dobry

40 zł

30-12-2006
Moskwa 1975: "Iskusstwo", tekst w języku rosyjskim i francuskim, 190 str, kolorowe ilustracje bardzo dobrej jakości, twarda oprawa, stan zachowania dobry

45 zł

27-07-2005
New Jersey 1965, tekst w języku angielskim, 34,5 x 26 cm, 320 str., 1077 kolorowych i czarno-białych ilustracji, twarda oprawa, obwoluta, stan zachowania dobry, zniszczona obwoluta

250 zł

08-01-2007
Worcester porcelain 1751-1793, H. Sandon
London 1969, tekst w języku angielskim, 25,5 x 16 cm, 96 str, 149 czarno-białych ilustracji, twarda oprawa, obwoluta, stan zachowania bardzo dobry, lekko zniszczona obwoluta

65 zł

05-01-2007
Wyd. Iskusstwo, Moskwa 1989, tekst w języku rosyjskim, 30 x 23 cm, 239 str., kolorowe i czarno-białe ilustracje, twarda oprawa, obwoluta, stan zachowania bardzo dobry

30 zł

30-12-2006
Leipzig, 31,5 x 24,5 cm, 91 str., twarda oprawa, stan zachowania: lekko zniszczona oprawa

10 zł

27-07-2005
Leipzig 1983, tekst w języku niemieckim, 22 x 19 cm, 248 str., kolorowe i czarno-białe ilustracje w tekście, twarda oprawa, stan zachowania bardzo dobry

15 zł

27-07-2005
Von der Schönheit der Pfeife, A. P. Bastien
München 1976, tekst wjęzyku niemieckim, 28,5 x 21,5 cm, 158 kolorowych i czarno-białych ilustracji, twarda oprawa, stan zachowania dobry

50 zł

27-07-2005
Vo svete nerastow, K. Siegl a kolektiv
Bratysława 1974, tekst w języku słowackim, 19,5x 12,5 cm, 240 str, kolorowe i czarno-białe ilustracje w tekście, twarda oprawa, stan zachowania bardzo dobry

15 zł

30-12-2006
Violiers de tous les temps, G. Goldsmith-Carter
Paryż 1969, tekst w języku francuskim,18 x 11 cm, str. 160, kolorowe ilustracje w tekście, miękka okładka, stan zachowania dobry

15 zł

30-12-2006
Budapeszt 1968, tekst w języku niemieckim, 24 x 21 cm, 34 str. tekstu oraz 48 kolorowych bardzo dobrej jakości reprodukcji, twarda oprawa, obwoluta, stan zachowania dobry, lekko zniszczona obwoluta

30 zł

04-01-2007
Berlin 1977, tekst w języku niemieckim, 27 x 21 cm, 48 str., kolorowe i czarno-białe zdjęcia, miękka oprawa, obwoluta, stan zachowania dobry

25 zł

27-07-2005
Wydawnictwo Literackie, Kraków 1986, 33,5 x 23,5 cm, 84 cm, 136 kolorowych i czarno-białych ilustracji w tekście, twarda oprawa, obwoluta, stan zachowania bardzo dobry

45 zł

27-07-2005
Berlin 1977, tekst wjęzyku niemieckim, 23,5 x 16,5 cm, 376 str., 38 kolorowych oraz 159 czarno-białych ilustracji, twarda oprawa, obwoluta, stan zachowania bardzo dobry

50 zł

27-07-2005
Berlin 1970, 23,5 x 16,5 cm, 320 str., kolorowe i czarno-białe ilustracje, twarda oprawa, stan zachowania dobry

50 zł

27-07-2005
Tycjan,
Wyd. "Izobrazitielnoje Iskusstwo", Moskwa 1970, tekst w języku rosyjskim, 20 x 18 cm, 136 str., 50 kolorowych bardzo dobrej jakości reprodukcji w tekście, twarda oprawa, obwoluta, stan zachowania dobry

15 zł

04-01-2007
Moskwa 1984: "Sowietskij hudożnik", tekst w języku angielskim i rosyjskim, 22,5 x 22,5 cm, 123 ilustracje z opisami w języku angielskim i rosyjskim, twarda oprawa, tekturowe etui, stan zachowania dobry

30 zł

27-07-2005
Paris, tekst w języku francuskim, 24,5 x 19,5 cm, 80 str., 500 czarno-białych ilustracji małego formatu, twarda oprawa, obwoluta, stan zachowania dobry

50 zł

12-02-2007
Theorie und praxis des Goldschmides, E. Brepohl
Leipzig 1980, tekst w języku niemieckim, 23,5 x 17 cm, 451 str., 347 czarno-białych ilustracji, twarda oprawa, obwoluta, stan zachowania dobry, lekko zniszczona obwoluta

35 zł

12-02-2007
/10
liczba obiektów: 238