ALEKTO SCHULZ MARKE, art deco 141 elementów, w tym 10 kpl. po 12szt. oraz 21 elementów środka stołu (złocone) skrzynia dębowa
01-02-2012
olej płótno 54 x 73 cm sygn.. l.d. ‘Grailly’
25 000 zł
05-07-2023
Smaczny posiłek, PESKEUT KÁLIAIM
sygn.p.d:'PESKEUT KÁLIAIM' olej płótno 90x70cm
4 500 zł
03-06-2013
styl Napoleona III paryska wytwórnia porcelany, sygnatura - znak wyciskany od spodu w masie
08-11-2012
Myśliwy arabski
, XXw.
brąz, wys.73cm, szer.62cm sygn. na podstawie 'Barye'
29-03-2011
Frederick Lee Bridell (1831-1863) „Tyrol”
, 1850
olej płótno 87 x 126 cm sygn.. l.d. 'F. L. Bridell / 1850' na odwrociu nalepka z odręcznie napisanym tytułem ‘Morning in the Hills of Tyrol’
28 000 zł
05-07-2023
"Portret Sybiraka", artysta nieznany XIX/XXw.
, 1907
olej płótno 67 x 54 cm sygn.. .l.d. ‘SW / 1907’
9 000 zł
05-07-2023
ERB Erno (Lwów 1890 - Lwów 1943)
Żyd czytający
olej tektura 25 x 35 cm sygn. p.g.:' EErb'
04-01-2024
Przekupki lwowskie
olej tektura 24 x 33 cm sygn. l.d.: 'EErb'
04-01-2024
TRUSZ Iwan (1869 Wysocko-1940 Lwów)
„W ogrodzie”
olej, tektura 29,7 x 34,9 cm sygn. p.d.: 'I. Trusz'
37 000 zł
05-07-2023
PESKE Jean (Jan Mirosław) PESKÉ, PESZKE (ur. 1870 Golta - zm. 1949 Le Mans)
„Pejzaż z La Faviere”
, 1918
olej deska 45 x 55 cm sygn.. l.d. ‘Peske’ na odwrociu nalepka z opisem i tytułem oraz odręczny napis z informacją o pochodzeniu pracy z kolekcji rodziny artysty
olej deska 27 x 35 cm sygn. l.d.: 'Mondzain 1937' Simon Mondzain. Mistrzowie Ecole de Paris, kat. wyst., Villa la Fleur, Konstancin-Jeziorna, Muzeum Ziemi Chełmskiej w Chełmie, Warszawa 2012, nr kat. 79, s. 140 (il.)
26 000 zł
05-07-2023
STYKA Tadeusz (1889-1954)
„Złotowłosa”
olej, tektura 36,2 x 28 cm sygn. l.d.: 'TADÉ.STYKA'
48 000 zł
05-07-2023
TERLIKOWSKI Włodzimierz (1873 Poraj -1951 Paryż)
Martwa natura z kwiatami
, 1914
olej płótno 125 x 97 cm sygn.p.d.;'1914/W.de Terlikowski'
04-01-2024
MENKES Zygmunt Józef (Sigmund, Sigmond) (1896 Lwów -1986 Riverdale)