Żyrandol wiszący w stylu Coco Chanel lata 70
Wykonana z metalu
Odległość od sufitu wynosi 65 cm
ramiona są wpisane w okrąg o średnicy 50 cm
1 000 zł
16-03-2018
Żyrandol
XX w. metalowy żyrandol z brązu z sześcioma gałęziami, ozdobiony białymi liliami
Wysokość 62cm, ramiona są wpisane w okrąg o średnicy 59 cm
2 500 zł
16-03-2018
Świeczniki
Dwa mosiężne świeczniki jednoramienne
Wysokość: 25 cm
Wymiary podstawy: 9×9 cm
200 zł
10-05-2019
Zegar kominkowy
Francuski zegar kominkowy, portykowy XIX w.
Wymiary:wys.48cm
3 200 zł
24-02-2018
Wazon Scheurich 267-25
Wykonany z ceramiki szkliwionej
Lata 70
Wymiary:
wysokość: 25,5cm
średnica podstawy: 9,5cm
górna średnica: 8,5cm
200 zł
10-05-2019
Wazon Scheurich 226-50
Wazon Scheurich 226-50
Lata 70
Wymiary:
wysokość: 49,5cm
średnica podstawy: 14cm
górna średnica: 17,5cm
500 zł
16-03-2018
Wazon Fohr 5071-38
Lata 60
Wymiary:
wysokość: 39cm
średnica podstawy: 12cm
górna średnica: 12cm
300 zł
10-05-2019
Skrzynia
Dębowa skrzynia XVIII - XIX w.
Wymiary:
wysokość:68cm,
długość:145cmcm,
szerokość:56cm
6 500 zł
14-09-2018
Serwis Bavaria
Sygnatura stosowana od 1940 roku
W komplecie znajduje się:
– 6 filiżanek o wymiarze wysokość 4 cm, szerokość 7 cm
– 6 spodków pod filiżankę 11,5 cm
– cukierniczka
– mlecznik
– dzbanek
470 zł
10-05-2019
Rosenthal serwis obiadowy
Rosenthal serwis obiadowy na 12 osób.
Sygnatura stosowana w latach 1930-1932.
Składa się z:
12 x talerz obiadowy 25cm
12 x talerz głęboki 25cm
12 x talerz deserowy 19,5cm
1 x półmisek 25cm
1x okrągły talerz z dwoma uchwytami 2
2 800 zł
10-05-2019
Naszyjnik
Srebro próba 925, dodatek miedzi
Masa: 14,80g
Naszyjnik: 4 srebrne linki
Długość listka: 7cm