Zegar konsolowy, Szwajcaria poł. XVIII w., sygnowany na płycie tylnej. Drewno, szylkret, brąz złocony. Wys. łączna ok. 100cm
06-04-2010
Zegar empirowy
Zegar empirowy z mechanizmem kwadransowym, Europa Środkowa (Wiedeń ?), pocz. XIX wieku. Obudowa i mechanizm po profesjonalnym czyszczeniu. Wys.66 cm, szer. 35 cm.
14 000 zł
12-01-2010
Waza porcelana Miśnia XIXw.
Waza porcelanowa Miśnia XIX w. szer.max 31 cm, wys. 17 cm
2 800 zł
17-06-2010
Szafka 1 poł. XIX w.
szafka jednodrzwiowa forniry mahoniowe po remoncie wym. szer. 63,5; gł. 41,5; wys. 90 cm szerokość drzwiczek 49 cm
3 200 zł
14-12-2010
Szafa barokowa
szafa barokowa, sosnowo-dębowa, oryginalne okucia i zamek po renowacji, wym. szer. 233, gł. 86, wys. 215 cm
18 500 zł
20-11-2010
Stół dębowy, rozkładany
stół dębowy, blat fornirowany dwa dodatkowe blaty wysuwane z krótszych boków wym. szer. 178; gł. 130; wys. 97 cm dodatkowe blaty, każdy po 57 cm
4 000 zł
14-12-2010
Skrzynie ludowe
1. Skrzynia malowana, Śląsk 1 poł. XIX w., wysokość 50 cm, głębokość 52 cm, długość 104 cm.
2. Skrzynia malowana i rzeźbiona, Śląsk 1854r., wysokość 55 cm, głębokość 57 cm, długość 113 cm.
3. Skrzynia jesionowa, intarsjowana, Czechy XVIII/XIX w., wysokość 70 cm, głębokość 64 cm, szerokość 107 cm.
Skrzynie po renowacji. Możliwy transport.
09-04-2010
R. Richter "Pejzaż"
olej na sklejce, 43 x 48 cm sygnowany l.d.
3 700 zł
29-04-2010
Portret "Sissi w sukni balowej"
Współczesna kopia portretu Cesarzowej Elżbiety, "Sissi w sukni balowej" autorstwa Franza Xaverego Winterhaltera. Oryginał znajduje się w zbiorach wiedeńskiego Hofburgu. Olej na płótnie, wym. 210 x 127 cm.
15 000 zł
15-02-2010
Mapa Hrabstwa Kłodzkiego Jana Scultetusa
miedzioryt kolorowany, rozmiar w świetle passpartout 42 x 50 cm we współczesnej oprawie stan zachowania bardzo dobry
1 400 zł
29-04-2010
Luca Madrassi "Alegoria literatury"
Luca Madrassi (1848-1919) XIX / XX w. figura brąz na marmurowym cokole sygnowany "L. Madrassi" wys. 56 cm
17 500 zł
27-01-2011
Konsola biedermeierowska
Konsola biedermeierowska, czereśniowa, h=88 cm.
4 700 zł
23-05-2008
Komoda klasycystyczna
Komoda klasycystyczna, ok. 1800 roku, masyw jesionowy, intarsjowany. Oryginalne zamki, okucia wtórne. Wym.: szer.123cm, wys.90, gł.64 cm.
6 000 zł
08-02-2010
Komoda eklektyczna
Komoda eklektyczna XIX/XX wiek, fornir orzechowy, okucia oryginalne z brązu. Stan bardzo dobry. Wym: szer. 105, gł.56, wys.77 cm.
3 000 zł
08-02-2010
Komplet mebli gabinetowych, pocz. XX wieku. Biblioteka, biurko z fotelem, stół okolicznościowy i cztery krzesła. Meble do remontu.
22 000 zł
08-01-2010
Cukiernica srebrna, Polska (?)
Cukiernica srebrna, Polska (?) ok. 1800r. (złotnika SH, 12łut) waga 733g
6 500 zł
17-06-2010
Biurko art-deco
Biurko w stylu art-deco, Europa Środkowa, fornir palisandrowy, okucia i klucze oryginalne. Mebel po gruntownym remoncie.
12 000 zł
09-02-2010
AUST Paul Zespół prac
Zespół praca Paula Austa, w którego skład wchodzą oleje, rysunki, pastele, grafiki. W zbiorze również 3 prace córki artysty Irmingard.
19-03-2010
A. Wittner (wg Jerzy Kossak) "Przy studni"
olej na płótnie 70 X 90 cm sygn. p. d. Wittner
3 800 zł
12-07-2010
DYCK Anton van
Kopia według: Anthony van Dyck "Lucas von Uffel"
olej/płótno wym. 109 x 88 cm (w świetle ramy), 140 x 119 cm oryginalna rama z epoki Dziewiętnastowieczna kopia portretu Lucasa von Uffela (zm. 1637), Anthony'ego van Dyck'a namalowanego w 1622 roku. Oryginał znajduje się w Herzog Anton Ulrich Museum w Brunszwiku w Niemczech.
28 000 zł
10-12-2010
MARKOWICZ Artur (1872-1934)
"Rynek w Dukli"
olej na płótnie wym. 65 x 82 cm sygn. p.d.
18 000 zł
18-02-2011
SERWIN Bogusław (1887 Bochnia - 1956)
"Widok zabudowań"
olej/płyta wym. 64 x 54 cm sygn. l.d. B. Serwin
4 000 zł
10-12-2010
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
"Leśna królewna"
olej na tekturze 33 x 24 cm sygn. p.d. Kasper Pochwalski i dat. 16.X.1952
6 000 zł
13-07-2010
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
"Domek ogrodowy"
olej na tekturze 39 x 25 cm sygn. p.d. Kasper Pochwalski i dat. 28.X.1942 współczesna oprawa