05-077 Stara Miłosna
502 506 045
krzysztof.art@wp.pl
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (81)
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
Żółte miasto, 2004r
akryl, olej/płótno
114x146cm
/528/

19 000 zł

16-11-2004
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
Światynia Kłów , 2013
olej,płótno,27x33cm,oprawa,czarne listwy

3 000 zł

01-01-2010
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
Łono wielkiej Bogini , 2013
olej,płotno,30x40cm

4 000 zł

01-01-2010
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
Znaki na żólto-niebieskim tle (sprzedany) , 2012
120x100cm,olej,płótno

10 500 zł

01-01-2010
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
Znaki na niebieskim tle , 2006
30x40cm,akryl,płótno

4 500 zł

01-01-2010
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
Znaki egipskie , 2013
olej,płótno,30x40cm

4 000 zł

01-01-2010
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
znaki , 2011
Akryl,wym 80x60cm,płótno

7 000 zł

01-01-2010
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
Znaki , 2013
akryl,olej,płótno,146x114

13 000 zł

01-01-2010
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
władca raf koralowych , 2010
technika własna,akryl,olej,płótno, całośc 160x130cm

16 000 zł

01-01-2010
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
Wiosna , 2007
fotografia czarno biała, marzec 2005
wydruk gliclee UV bezp.na piance,41,3 x 55cm(w swietle passe-partout) ,emisja unikatowa,autorska EA 1, limit 5. Więcej fotografii na stronie http://www.fotografiakolekcjonerska.pl/artysci/Krzysztof_PAJAK

2 000 zł

31-07-2007
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
Wina z etykietami fragmentów obrazów... , 2010
Enoteka Polska 00-238 Warszawa ul.Długa 23/25 tel 22 635 55 10 do wyczerpania zapasów
01-01-2010
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
W stronę Słońca (sprzedany) , 2014
olej na płótnie

10 500 zł

01-01-2010
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
W hołdzie K.Harringowi , 2008
Zestaw 5 obrazów,76x74cm, akryl,akryl UV, płótno
/627/ pracownia
27-02-2009
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
Ulltracobalt , 2005
akryl,papier gruby,wym.20x30cm ( w swietle passe-partout 30x40cm)srebrna ramka,szyba pracownia

1 000 zł

31-10-2002
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
Trzy postacie , 2008
30x48cm,akryl,olej,płotno

4 500 zł

01-01-2010
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
Trzy postacie , 2006r
Trzy postacie, 100x120cm, akryl UV i olej na płótnie
/567/

11 000 zł

31-07-2007
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
Tryptyk; Zdjęcie z krzyża i kody UV , 2004
AKRYL,akryl UV,wym.260x376cm /521/
16-11-2004
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
Tańczące na niebieskim tle... , 2014
olej na płótnie, 100x120cm

10 500 zł

01-01-2010
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
Tanganica,Kenia... , 1998
Tanganika Angola Togo 1998
olej/płótno
90x120 cm
/366/

10 000 zł

24-04-2002
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
Spotkanie , 2013
olej,płótno,33x41cm

4 500 zł

01-01-2010
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
Sesja w pracowni
olej,płótno,40x30cm,wg.mało znanego rysunku P.Picassa

4 000 zł

01-01-2010
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
Sceny rodzajowe w poziomie , 2013
100x120cm,olej,płótno

11 000 zł

01-01-2010
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
Sceny rodzajowe , 2009
olej,plótno,wym.40x30cm,

4 500 zł

01-01-2010
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
Scena rodzajowa , 2008
30x48cm,akryl,olej,płótno

4 500 zł

01-01-2010
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
Rajskie planety , 2008
akryl,płótno,90x120cm,sygnowany,opis na odwrocie

9 000 zł

01-01-2010
/4
liczba obiektów: 81