Malarstwopolskie.pl
CH. Panorama, Al. Witosa 31, Ip., galerie nr 125 i 126
00-710 Warszawa
502630650
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (317)
SĘTOWSKI Tomasz (ur. 1961, Częstochowa)
Bez tytułu, 1998
BEZ TYTUŁU, 1998 gwasz, ołówek, piórko, 48,5 x 57 cm w świetle passe-partout, sygnowany p.d "T.Sętowski 98"

5 500 zł

05-05-2014
CHODKOWSKI Wacław (1878 Kozienice - 1953 Warszawa)
Przy wozie w słoneczny dzień
Olej na tekturze , 10x20cm sygn. p.d.: W.Chodkowski 1923

Więcej prac o zbliżonej tematyce do kupienia online w galerii www.MalarstwoPolskie.pl
Tel.502630650

1 280 zł

30-01-2019
BROCHOCKI Walery (1847-1923)
Pejzaż z karczmą , 1875
Walery Brochocki (1847-1923)
olej, tektura, 22 x 42 cm
sygn. u dołu z lewej: Walery Brochocki Monachjum 1875
więcej na stronie: malarstwopolskie.pl
28-12-2016
KORECKI Wiktor (1890-1980)
Żaglówka na morzu o zachodzie słońca
Olej na plycie , 25,5 x 23,5 cm
Sygnowany prawy dolny : W.KORECKI

Więcej na www.MalarstwoPolskie.pl
Tel.502630650
10-11-2019
KORECKI Wiktor (1890-1980)
Żaglówka na morzu

Olej na płótnie, 32,5 x 49,5cm sygn. p.d.: Wiktor Korecki _________________SPRZEDANE____________ W naszej ofercie ok. 40 kolekcjonerskich prac Wiktora Koreckiego

03-10-2013
KORECKI Wiktor (1890-1980)
Łódka nad Bałtykiem o zachodzie słońca

30x48cm, olej na płótnie, sygn.p.d.: Korecki. _____________SPRZEDANE________________ Lata 20-te XXw. Oryginalna rama. W naszej ofercie znajduje się około 40 obrazów Wiktora Koreckiego

6 900 zł

01-06-2013
KORECKI Wiktor (1890-1980)
Łódka na morzu

Olej, płyta, 14x18 cm , niesygnowany,
Autorstwo potwierdzone przez rodzinę artysty

4 400 zł

23-01-2016
KORECKI Wiktor (1890-1980)
Łódka na morzu
Olej, płyta, sygn. p.d.:W.Korecki.
( lata 70-te XXw.)

Duży wybór prac tego malarza dostępny na stronie:

www.MalarstwoPolskie.pl
01-09-2017
KORECKI Wiktor (1890-1980)
Łodzie przy brzegu w zachodzącym słońcu
Olej na tekturze, 25x35cm , sygnowany lewy dolny: Wiktor Korecki
Więcej kolekcjonerskich prac Wiktora Koreckiego na:
MalarstwoPolskie.pl
Kontakt: tel.502630650
12-06-2019
KORECKI Wiktor (1890-1980)
Zima na wsi
37x46cm, olej na płótnie

sygnowany wtornie przez rodzinę artysty

W naszej ofercie znajduje się około 40 obrazów Wiktora Koreckiego - www.malarstwopolskie.pl
29-05-2013
KORECKI Wiktor (1890-1980)
Zima na wsi
25x37,5cm olej, płótno, sygn. p.d.: Wiktor Korecki 1932 W naszej ofercie około 40 obrazów Wiktora Koreckiego, ok.25 obrazów w kategorii "Polska wieś" i 25 obrazów w kategorii "Łowiectwo i jeździectwo" - www.malarstwopolskie.pl
30-09-2013
KORECKI Wiktor (1890-1980)
Zima na Morawach 1945r.
Olej na płycie, sygnowany prawy dolny: Viktor Korecky 1945

Więcej kolekcjonerskich obrazów Wiktora Koreckiego na stronie galerii:

www.MalarstwoPolskie.pl
Tel.(22)4233333
06-12-2018
KORECKI Wiktor (1890-1980)
Zamek w Kamieńcu Podolskim ( dzisiejsza Ukraina)

Olej na płycie, 37,5x50cm sygn. śr. dół Wiktor Korecki W naszej ofercie około 40 prac Wiktora Koreckiego (1890-1980)

16-09-2013
KORECKI Wiktor (1890-1980)
Zakole rzeki jesienią
Obraz z początku lat 50-tych

W naszej galerii dostępnych jest około dwudziestu prac Wiktora Koreckiego

www.malarstwopolskie.pl

tel.(22)4233333
18-03-2017
KORECKI Wiktor (1890-1980)
Zachód słońca nad wodą
80x100cm, olej na płótnie, sygn.: l.d.:Wiktor Korecki W naszej ofercie znajduje się około 40 obrazów Wiktora Koreckiego - www.malarstwopolskie.pl

11 950 zł

19-07-2013
KORECKI Wiktor (1890-1980)
Zachód słońca nad wodą
Zachód słońca nad wodą
29-05-2013
KORECKI Wiktor (1890-1980)
Zachód słońca nad morzem, 1946r.

110x80,5 cm, olej, płyta malarska, sygn.p.d.: W.Korecki 1946. Praca namalowana na 1 piętrze cukierni na Morawach. Jest pracą szczególną - artysta podziękował nią czeskiej rodzinie za uratowanie życia swojego i swojej żony podczas wojny. Czesi (niejako z tęsknoty za morzem którego nie mają) wybrali właśnie taki temat. Malarstwopolskie.pl zorganizowało w tym roku w Warszawie wystawę malarstwa Wiktora Koreckiego pod patronatem Jego Ekscelencji Ambasadora Republiki Czeskiej w Polsce.

17-11-2013
KORECKI Wiktor (1890-1980)
Zachód słońca nad morzem

50x34cm, olej, tektura, sygn.p.d.: Wiktor Korecki. Praca przedwojenna.

21-03-2014
KORECKI Wiktor (1890-1980)
Zachód słońca nad drzewami
Olej na tekturze malarskiej 22x33cm,
sygnowany p.d.: Wiktor Korecki
Praca przedwojenna

Więcej kolekcjonerskich prac Wiktora Koreckiego na stronie:

www.MalarstwoPolskie.pl
Tel. 502630650
04-12-2018
KORECKI Wiktor (1890-1980)
Zachód słońca nad Bałtykiem, przed 1939r.

35x50cm, olej na tekturze, sygn.p.d Wiktor Korecki

29-05-2013
KORECKI Wiktor (1890-1980)
Zachód słońca nad Bałtykiem

30x30cm, olej na płycie, sygn.p.d.:W.Korecki

4 500 zł

29-05-2013
KORECKI Wiktor (1890-1980)
Zachód słońca na wsi
Olej na płòtnie, 50x71 cm
Sygnowany prawy dolny : W.Korecki

Więcej na stronie: www.MalarstwoPolskie.pl
Tel.502630650
10-11-2019
KORECKI Wiktor (1890-1980)
Wilk na skraju lasu

80x100cm, olej na płótnie, sygn.l.d.: Wiktor Korecki 1950 W naszej ofercie znajduje się około 40 obrazów Wiktora Koreckiego

01-06-2013
KORECKI Wiktor (1890-1980)
Więcej prac Wiktora Koreckiego na stronie:

www.malarstwopolskie.pl

tel. 502630650
21-03-2017
KORECKI Wiktor (1890-1980)
Wiejskie chaty zimą
Olej na tekturze , sygnowany prawy dolny:
Wiktor Korecki

Więcej wczesnych kolekcjonerskich prac Wiktora Koreckiego na stronie galerii: www.MalarstwoPolskie.pl
Tel.502630650
16-12-2018
liczba obiektów: 317