ATENA - oferta bibliofilska
ul. Nowy Świat 48
00-363 Warszawa
(022) 828 58 08
atena@atenaart.com.pl
poniedziałek - piątek: 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 14.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (238)
Berlin 1980, 21,5 x 15 cm, 122 str, kolorowe ilustracje, twarda oprawa, stan zachowania bardzo dobry

40 zł

30-12-2006
Berlin Staatliche Museen Preussischer Kulturbesitz, Berlin 1980, 21,5 x 15 cm, 122 str, kolorowe ilustracje, twarda oprawa, stan zachowania bardzo dobry

40 zł

29-11-2005
Staatliche Museen Preussischer Kulturbesitz, Berlin 1980, 21,5 x 15 cm, 126 str., kolorowe ilustracje, twarda oprawa, stan zachowania bardzo dobry

40 zł

29-11-2005
Berlin 1980, 21,5 x 15 cm, 126 str., kolorowe ilustracje, twarda oprawa, stan zachowania bardzo dobry

40 zł

29-11-2005

40 zł

30-12-2006
Tekst w języku angielskim, 27,5 x 24,5, 188 str., 148 kolorowych i czarno-białych ilustracji, twarda oprawa, obwoluta, stan zachowania dobry, zniszczona obwoluta

40 zł

27-07-2005
Bayerische Altarbaukunst, R. Hoffmann
München 1923, tekst w języku niemieckim, 29 x 23 cm, 308 str., 275 czarno-białych ilustracji, twarda oprawa, stan zachowania dobry

45 zł

08-01-2007
Leningrad 1985: Aurora, tekst w języku angielskim, 35,5 x 26, 260 str., 54 str. tekstu, 166 kolorowych oraz 40 czarno-białych ilustracji, twarda oprawa, obwoluta, stan zachowania dobry, obwoluta nieznacznie zniszczona

50 zł

27-07-2005
B. D`Agen, A. Dayot
Kobieta w sztuce, Wydawnictwo M. Arcta, Warszawa

25 zł

27-07-2005
Berlin 1979. wym.: 22,5 x 20 cm, 210 str., kolorowe i czarno-białe ilustracje, twarda oprawa, stan zachowania bardzo dobry

30 zł

27-07-2005
Auguste Renoir
Berlin 1977, 27 x 21 cm, 47 str., 14 kolorowych oraz 4 czarno-białe ilustracje, miękka okładka, obwoluta, stan zachowania dobry

20 zł

27-07-2005
Berlin 1933, tekst w języku niemieckim, 23 x 16 cm, 184 str. tekstu oraz 87 czarno-białych reprodukcji, twarda oprawa, stan zachowania dobry, lekko wytarta oprawa

50 zł

27-07-2005
Asta di gioielli e argenti antichi, Tinarte
Instituti Finanziaro per l'Arte, Milano grudzień 1968, tekst w języku włoskim, 24 x 20 cm, 50 str., miękka oprawa, stan zachowania dobry

20 zł

09-01-2007
Artystyczna obróbka metali, A. W. Flierow
Moskwa 1976, tekst w języku rosyjskim, 22 x 15 cm, 224 str, ilustracje czarno-białe w tekście, twarda oprawa, stan zachowania dobry

20 zł

30-12-2006
Art treasures from the Moscow Kremlin
Moskwa 1980, 30 x 23 cm, tekst w języku angielskim, album zawiera 101 kolorowych ilustracji dobrej jakości z opisami, twarda oprawa, obwoluta, stan zachowania bardzo dobry

45 zł

30-12-2006
21,5 x 15 cm, część A: 492 str., część B:146 str, twarda oprawa, stan zachowania dobry (50 zł)

50 zł

05-01-2007
Art objects in Steel, Tula Craftsamen
1973, tekst w języku rosyjskim i angielskim, 22 x 17,5 cm, 168 str., 102 kolorowe i czarno-białe ilustracje, twarda okładka, stan dobry

25 zł

27-07-2005
Armes à feu de collection, Aldo G. Crimarelli
Paris 1973, tekst w języku francuskim, 30,5 x 23 cm, 64 str., 106 kolorowych ilustracji, twarda oprawa, stan zachowania dobry (65 zł)

65 zł

27-07-2005
Armenian jewelery art, katalog
Yerevan 1983, tekst w języku armeńskim, angielskim i rosyjskim, 22 x 17,5 cm, 154 kolorowych ilustracji, twarda oprawa, obwoluta, stan zachowania dobry, zniszczona obwoluta

10 zł

05-01-2007
1978, tekst w języku rosyjskim, 31 x 23,5 cm, 150 str., 50 kolorowych ilustracji bardzo dobrej jakości, twarda oprawa, obwoluta, brzegi stron pokryte złotym kolorem, stan zachowania bardzo dobry, lekko zniszczona obwoluta

30 zł

27-07-2005
Arcydzieła malarstwa Muzeum Narodowego w Poznaniu
Wyd. Muzeum Narodowe w Poznaniu, 22 x 23,5 cm, 100 czarno-białe oraz 2 kolorowe reprodukcje, twarda oprawa, obwoluta, stan zachowania dobry, zniszczona obwoluta

15 zł

04-01-2007
Architektura Środkowej Azji
tekst w języku rosyjskim, francuskim i hiszpańskim, 29,5 x 27 cm, album zawiera dużą ilość dobrej jakości ilustracji, twarda oprawa, obwoluta, stan zachowania dobry, zniszczona obwoluta

25 zł

30-12-2006
Antoine Watteau, oprac. D. Eckaedt
tłum. A. Linke, Wyd. Arkady, Warszawa, 27 x 21 cm, 46 str. oraz 19 kolorowych reprodukcji bardzo dobrej jakości, miękka oprawa, zniszczona obwoluta

20 zł

04-01-2007
Stuttgart 1964, tekst w języku niemieckim, 29,5 x 25 cm, 188 str., 89 kolorowych ilustracji, twarda oprawa, obwoluta, stan zachowania dobry, lekko zniszczona obwoluta

70 zł

08-01-2007
München 1972, tekst w języku niemieckim, 18 x 11,5 cm, 144 str., ilustracje w tekście, miękka oprawa, stan zachowania dobry

20 zł

30-12-2006
liczba obiektów: 238