ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
Skup - Sprzedaż - Komis
ul. Zielna 45
00-108 Warszawa
601 379 535
arloantyki@wp.pl
pon. - pt.: 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 14.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (456)
Mlecznik platerowy Norblin Lata 1851-1882
plater na miedzi, ; wys.10 cm, cechowany w spłaszczonym owalu; WARSZAWA/NORBLIN & Co, Norblin & Co, k. XIX w. Lata 1851-1882

450 zł

02-05-2021
porcelana biała, wys. 11,5 cm, dł. 17 cm, sygn. kobaltem na nie szkliwionym, spodzie (słabo czytelna): skrzyżowane miecze z gwiazdką, ryte O.12, wycisk: 41;Niemcy, Miśnia, okres Marcoliniego (1774 - 1814), przełom XVIII/XIX w.

2 300 zł

29-02-2024
Misa secesyjna Anglia, Royal Doulton ok.1900 r.
porcelana, wys.14 cm. średnica 41 cm. Sygnowany zielonym drukiem podszkliwnym: lew na koronie / MADE ENGLAND ROYAL DOULTON / AUBRF; zieloną farbą naszkliwnie: No399945/403830

450 zł

18-01-2020
Martwa natura z winogronami XIX w.
olej, płótno, wym.63x44 cm. (z ramą 76x56 cm.) sygn. nieczytelna Obraz olejny XIX w.

2 500 zł

27-11-2020
olej na tekturze, owalny, wym; 60x80 cm.(75x95 cm. w owalnej ramie) , sygn. p.d.G??? sygnatura nieczytelna Szczecin, pocz. XXw

2 500 zł

14-10-2016
Lusterko srebrne Kraków lata 30-ste XXw.,
lustro, srebro pr. 3, waga 189 gr netto.(324g. brutto) wym.30x11cm., puncowane; w owalu 3, głowa kobiety w chuście i literka K cecha probierni Krakowskiej Kraków lata 30-ste XXw.,

450 zł

03-11-2016
Lampka platerowa Norblin pocz. XX w.
plater, wys. 39 cm., średnica podstawy 13 cm. sygnowana ; w owalu NORBLIN iSka / Galw. / WARSZAWA i nr modelu 1174 B. świecznik przerobiony na lampkę Warszawa, firma Norblin, XIX/XX w.

1 200 zł

28-06-2023
Lampka srebrna z aniołkami .
Lampka srebrna z aniołkami . srebro pr. 800 waga 182 g. wys 17 cm. szer. 16 cm. podstawa śr. 10 cm. lampa przenośna

1 400 zł

15-04-2024
Srebro, próba 84, waga 53 g; wys. 70 mm, śr. 60 mm. Puncowanie: : w owalu głowa kobiety w kokoszniku 84, ИЕЗ -Israel Jesiejewicz Zachoder Rosja Kijów lata 1908-1917

500 zł

07-02-2018
Srebro, próba 84, waga 69 g, wys.7,5cm., śr. 6,7cm. Puncowany: monogram probierza AA. z datą 1895 i próbą 84, zna miejski św.Jerzy monogram złotnika XП . Kubek kiduszowy, probierz: AA.-Anatolij Apołłonowicz Arcibaszew z lat 1891-1896, Rosja, Moskwa, 1895

500 zł

13-03-2018
Srebro, próba 84, waga 51 g, wys.6,7cm., śr. 5,5 cm. Puncowany: monogram probierza BП z datą 1884 i próbą 84, zna miejski św.Jerzy, ИЕЗ -Israel Jesiejewicz Zachoder .. Kubek kiduszowy, Rosja, Moskwa, 1884 r.

450 zł

06-04-2018
Srebro, próba 84, waga 68 g, wys.7,5cm., śr. 6,8cm. Puncowany: monogram probierza Л.O z datą 1889 i próbą 84, zna miejski św.Jerzy oraz ИЕЗ -Israel Jesiejewicz Zachoder . Kubek kiduszowy, Rosja, Moskwa, 1889 r. Olek Liew Fiedorowicz 1889-1896

500 zł

08-03-2018
KUBEK SREBRNY, lata1880 – 1890
Srebro, próba 84, waga 58 g; wys. 75 mm, śr. 71 mm. Puncowanie: 84, znak miejski orzeł dwugłowy (Warszawa?) ; w prostokącie MЗ i gwiazdka 6-ramienna , Rosja lata 1880-1890

500 zł

05-04-2018
Srebro, złocone, próba 84, waga 52 g; wys. 70 mm, śr. 62 mm. Puncowanie: : w owalu głowa kobiety w kokoszniku 84, ИЕЗ -Israel Jesiejewicz Zachoder .Kubek kiduszowy Rosja Kijów lata 1908-1917

500 zł

16-02-2018
Srebro, złocone, próba 84, waga 68 g; wys.80 mm, śr.65 mm. Puncowanie: , w owalu 84, głowa w kokoszniku, AB - monogram probierza Andrzeja Wyrzykowskiego, ИЕЗ -Israel Jesiejewicz Zachoder -złotnik . Rosja Kijów lata 1908-1917

550 zł

23-03-2018
Srebro, próba 84, waga 69 g; wys. 76 mm, śr. 68 mm. Puncowanie: 84, znak miejski (św. Archanioł Michał) ; ИЕЗ -Israel Jesiejewicz Zachoder Rosja Kijów lata 1880-1890

550 zł

07-02-2018
Srebro, złocony, próba 84, waga 50 g; wys. 70 mm, śr. 60 mm. Puncowanie: C.O z datą 1896, próbą 84, znak miejski (św. Archanioł Michał) ;ИЕЗ -Israel Jesiejewicz Zachoder . Kubek Kiduszowy Rosja Kijów rok 1896.

450 zł

06-04-2018
Srebro, złocony, próba 84, waga 61 g; wys. 75 mm, śr. 70 mm. Puncowanie: z datą 1894, próbą 84, znak miejski (św. Archanioł Michał) ; ИЕЗ -Israel Jesiejewicz Zachoder . Kubek Kiduszowy Rosja Kijów rok 1894.

550 zł

13-03-2018
Srebro, złocone, próba 84, waga 50 g; wys.7 cm, śr.6 cm. Puncowanie: , w owalu 84, głowa w kokoszniku, AB - monogram probierza Andrzeja Wyrzykowskiego, ИЕЗ -Israel Jesiejewicz Zachoder -złotnik . Kubek kiduszowy Rosja Kijów lata 1908-1917

450 zł

14-01-2019
KUBEK KIDUSZOWY Srebro, złocone, próba 84, waga 51 g; wys.7 cm, śr.6 cm. Puncowanie: , w owalu 84, głowa w kokoszniku, AB - monogram probierza Andrzeja Wyrzykowskiego, ИЕЗ -Israel Jesiejewicz Zachoder -złotnik . Rosja Kijów lata 1908-1917

470 zł

31-01-2020
Kubek srebrny z motywem smoka.
puchar srebrny z motywem smoka. srebro , waga 152 g., wys 10 cm śr. wlewu 5,8 cm. Puncowanie; ideogramy chińskie ? pocz. XX w.

850 zł

21-07-2020
KUBEK SREBRNY lata1896
KUBEK SREBRNY lata1896 , Srebro, próba 84, waga 51 g; wys. 70 mm, śr. 64 mm. Puncowane: w przylegających prostokątach: O.C/1896 - znak probierza Józefa Sosnkowskiego | 84 oraz orzeł | ЛП 1896r.

450 zł

23-03-2018
Kubek srebrny lata 1908-1917
srebro pr. 84, wys. 6 cm; waga 25 g, Puncowanie: w owalu: Δ , głowa kobiety w kokoszniku, 84 i monogram И. Х. kieliszek, Rosja, Moskwa lata po 1908r.

230 zł

15-02-2019
Kubek srebrny Kraków po 1931r
Srebro, pr. 3,waga 37 g. wys.6 cm., śr.5 cm. cechowany; w walu 3, głowa kobiety w chuście i literka K cecha probierni Krakowskiej oraz monogram złotka JG. Kieliszek Kraków lata30-ste.XXw.

200 zł

16-02-2018
kubek giloszowany. srebro próby 1 (950) wys. 8,5cm, śr. 6,8 cm,; waga 97 g. cechowana; głowa Minerwy z próbą 1 oraz w rąbie znak firmowy w rąbie EC Ernest Compere Paryż 1868-1888.

1 300 zł

26-10-2021
liczba obiektów: 456