Konstrukcja - mahoń, sosna; zbliżony do owalu, falisty w zarysie, wsparty na kabriolowych nogach, inkrustowany masą szylkretową, żyłkami i blachą mosiężną oraz okuciami z brązu złoconego.
26 000 zł
27-11-2023
Stolik, Persja, XX w.
Składany stolik pomocniczy. Bogato zdobiona mosiężna taca, z wytłoczoną dekoracją z elementami fauny i flory.
Wysokość: 60 cm
Średnica: 66 cm
880 zł
10-04-2019
Stolik, Bliski Wschód, XX w.
Składany stolik pomocniczy. Bogato zdobiony, drewniany, inkrustowany m.in. macicą perłową.
Wysokość: 65 cm
Średnica: 50,5 cm
2 900 zł
23-05-2024
Stolik pomocniczy, XIX w.
Stolik masyw orzech, ręcznie rzeźbiony.
Wysokość 70 cm, średnica blatu 45 cm.
2 700 zł
23-11-2023
Stolik do robótek, tzw. Niciak, XIX w.
Jesionowy stolik eklektyczny. Blat prostokątny, jedna szuflada zamykana na klucz, noga toczona, trzy nóżki.
Wymiary: 74x50x38 cm.
990 zł
11-04-2019
Plater sygnowany.
Średnica: 8,5 cm
Wysokość: 11,5 cm
420 zł
03-03-2023
Stefan Konarski "Pejzaż", ok. 1970 roku
Olej na płótnie, sygn. ld. "S.Konarski".
4 400 zł
01-02-2016
Stefan Konarski "Cavtat koło Dubrownika" 1970 r.
5 500 zł
01-02-2016
Stanisław Nagel “Hortex” 1972 r.
Olej na płótnie, na krośnie nalepka wystawowa z opisem.
Wymiary: 195x130 cm
Proweniencja: Dom Aukcyjny Rempex, 1999 r.
9 500 zł
06-05-2024
Stanisław Buksza "Zima"
Akwarela na papierze, sygnowana pd. "St. Buksza".
Wymiary w ramie: 64x78 cm (50x63 cm)
Stanisław Buksza (1871-1943) - malarz i rysownik z Wilna.
4 500 zł
01-03-2023
Stanisław Buksza "Młyn"
Wymiary 22x29 cm.
1 300 zł
07-11-2017
Stanisław Buksza "Las"
Wymiary 24x17 cm.
1 100 zł
07-11-2017
Sosjerka, Miśnia, XIX w.
Porcelana ręcznie malowana, częściowo złocona, sygnowana.
Wymiary: 27x17x10 cm
2 500 zł
21-04-2023
Solniczka, XX w.
Srebrna solniczka pr. 800 ze szklanym wkładem i łyżeczką.
Wymiary: 5,5x8x4,5 cm
Długość łyżeczki: 6,5 cm
Waga: 79 g
850 zł
16-11-2023
Solniczka, XIX w.
Srebrna solniczka, wtórne próby polskie.
Wymiary: 4,5x9x7 cm
Waga: 68 g
650 zł
27-08-2024
Solniczka, ok. 1900 r.
Dekoracyjna solniczka w formie pełnoplastycznej kompozycji figuralnej; srebro 925, częściowo złocone, wtórne próby polskie.
Wymiary: 7x9,5x4 cm
Waga: 113 g
Obiekt został sprzedany
1 200 zł
26-06-2024
Skrzynia dębowa, XVIII w.
Bogato rzeźbiona skrzynia dębowa, zamykana na klucz.
Wymiary: 47x80x46 cm
4 900 zł
08-12-2023
Sitko srebro pr. 12, złocone na czerpaku
Długość 21 cm, waga 48 gram
650 zł
15-02-2024
Sianokosy, Rosenthal, 1941 r.
Porcelana ręcznie malowana, sygnowana.
Wymiary: 12x12,5x6,5 cm
1 450 zł
25-01-2024
Shaker w stylu art deco; plater sygnowany.
Wysokość: 22 cm
700 zł
23-01-2024
Serwis w skład którego wchodzi sześć filiżanek ze spodkami, mlecznik, cukiernica i dzbanek; porcelana ręcznie malowana, złocona, sygnowana.
1 950 zł
22-08-2023
Serwis kawowy, Miśnia, XX w.
Serwis w składzie: 6 filiżanek ze spodkami i talerzykami, dzbanek, mlecznik, cukiernica. Porcelana ręcznie malowana, sygnowana.
Wysokość filiżanki: 6,5 cm
Średnica filiżanki: 9 cm
Średnica spodka: 14,5 cm
Średnica talerzyka: 17,5 cm
4 800 zł
12-09-2024
Serwis kawowy, Miśnia, pol. XX w.
Serwis w składzie: 6 filiżanek ze spodkami, dzbanek, mlecznik, cukiernica. Porcelana ręcznie malowana, częściowo złocona, sygnowana.
3 900 zł
31-01-2023
Serwis kawowy, Karl Altermann, Lobau, ok. 1900 r.
Srebro repusowane, grawerowane, pr. 800. Waga ok. 1000 gr.
6 900 zł
14-12-2015
Serwis kawowy, Czechosłowacja, ok. 1920 r.
"Victoria" Schmidt & Co, Stará Role.
W składzie: 4 filiżanki z talerzykami, dzbanek, ażurowa taca. Dekoracja w typie wiedeńskiem.