CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
Rynek Główny 7 (I piętro)
31-042 Kraków
12 421 02 34
galeria@koneser.krakow.pl
pon. - pt.: 10.00-18.00
sob.: 11.00-15.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (644)
MITORAJ Igor (1944 Oederan w Niemczech-2014 Pietrasanta w Toskanii)
"Torso" , 1977
brąz patynowany
31 x 23 x 6 cm
sygnowany przy dolnej krawędzi: "MITORAJ 77" oraz drugi raz na spodzie: "IGOR | MITORAJ".
Na spodzie wybity również numer serii: "22/100" oraz wycisk paryskiej firmy Artcurial.

34 000 zł

20-02-2024
"Perseusz" , 1988
brąz patynowany na kamiennej podstawie
48,5 x 27 x 10 cm
sygnowany po prawej, u dołu: "MITORAJ", z tyłu wybita seria i numer: "H.C. A 187/1000".

37 000 zł

10-01-2024
SIKORSKI Igor (ur. 1989, Odessa)
"Znużenie (Zmęczony bohater)" , 2022
olej na płótnie
50 x 65 cm
sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu: "MM | XX | II | I. SIKORSKI".

16 000 zł

01-12-2022
"Zmierzch na krakowskim Rynku" , 2023
olej na płótnie
40 x 50 cm
sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu: "SIKORSKI I. 23".

5 600 zł

04-01-2024
"Martwa natura" , 2023
olej na płótnie
72 x 52 cm
sygnowany monogramem i datowany w prawym, dolnym rogu: "I.S | 23".

11 000 zł

09-01-2024
"Martwa natura z marką polską i monetami"
olej na płótnie
14 x 19 cm
sygnowany monogramem u góry kompozycji: "I.S".

5 600 zł

08-07-2022
GERARD DE FESTENBERG Irena (ur. 1915 r.)
"Sukiennice" , 1980
akwarela na papierze
44 x 57,5 cm
sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu: "Gerard I. |80".
Na odwrocie galeryjna nalepka z opisem obrazu.

1 600 zł

09-01-2024
NOWAKOWSKA-ACEDAŃSKA Irena (1906 Lwów - 1983 Gliwice)
"Brama Floriańska"
olej na płótnie
50 x 40 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "I. NOWAKOWSKA | -ACEDAŃSKA" oraz opisany w lewym, dolnym: "KRAKÓW BRAMA FLORIAŃSKA".

1 800 zł

12-01-2023
POPIOŁEK-RODZIŃSKA Irena (ur. 1939)
"Wiosna" , 2010
akwarela, gwasz na papierze
72 x 52 cm
sygnowany i datowany po prawej stronie kompozycji: "Irena Popiołek 2010".

2 100 zł

30-07-2019
FRIEDRICH Iwan (1889-1967)
"Po polowaniu"
akwarela, gwasz na tekturze
33,5 x 38,5 cm
sygnowany w lewym, dolnym rogu: "Friedrich | Iwan".

5 400 zł

14-03-2023
JABŁOŃSKI Izydor (1835 - 1905)
"Ucieczka"
olej na płótnie dublowanym
71 x 95 cm
sygnowany i opisany w prawym, dolnym rogu: "I. Jabłoński | w | Krakowie".

11 000 zł

11-06-2021
ZIÓŁKOWSKI Jakub Julian (ur. 1980)
"Demi Volte" , 2007
technika własna na papierze w introligatorskiej, otwieranej oprawie, 2007 rok, 21 x 42,5 cm (rozłożona), sygnowany, datowany i numerowany wewnątrz w lewym, dolnym rogu: "JJZ 07 | 057 |100".

1 800 zł

21-03-2018
RUBCZAK Jan (Dubczak) (Stanisławów 1884 - 1942 Auschwitz)
"Zima w Krakowie"
olej na płótnie
50 x 60 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "Rubczak".

21 000 zł

16-10-2023
"Widok na Wawel" , 1913
akwaforta z akwatintą na papierze
23,5 x 29,5 cm
sygnowana i opisana ołówkiem poniżej kompozycji: "Tinta | Jan Rubczak".

1 500 zł

28-01-2021
KOTOWSKI Jan Erazm (1885 - 1960)
"Wóz z końmi"
olej na tekturze
24 x 34 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "Jan Kotowski".

3 800 zł

31-03-2022
"Sanna"
olej na tekturze, 35 x 49,5 cm, sygnowany w prawym, dolnym rogu: "Jan Kotowski".

3 800 zł

28-04-2016
"Podwoda" , 1914
olej na tekturze
23,5 x 40 cm
Na odwrocie nalepka wystawowa z warszawskiego Towarzystwa Zachęty Sztuk Pięknych z 1914 roku z odręcznym opisem obrazu.

5 200 zł

27-10-2021
GŁADYSŁAW Jan Henryk (ur. 1909)
"Martwa natura z bukietem" , 1931
olej na płótnie
47 x 32 cm
sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu: "H. Gładysław | 1931 Rakówek".

1 750 zł

05-01-2021
GUMOWSKI Jan Kanty (1883 Krościenko - 1946 Kraków)
"Ulica Floriańska w Krakowie" , 1926
litografia na papierze
42 x 28 cm

450 zł

27-08-2019
"Szczyty Sukiennic i wieże kościoła Mariackiego" , 1926
litografia na papierze
42 x 28 cm

450 zł

27-08-2019
"Panorama Krakowa" , 1926
litografia na papierze
28 x 39,5 cm

550 zł

30-07-2020
"Brama Floriańska i baszta pasamoników" , 1926
litografia na papierze
42 x 28 cm

450 zł

27-08-2019
DZIELIŃSKI Jan Kazimierz (1894-1955)
"Kościół Mariacki" , 1942
19,5 x 12,5 cm
sygnowany, datowany i opisany ołówkiem poniżej kompozycji: "Kościół Panny Maryi. Kraków | K.Dzieliński 1942 r.".

800 zł

12-02-2022
KOBER Jan (1890 Jurki - 1980)
"Pod piramidami w Egipcie" , 1925
olej na płótnie
70 x 96 cm
sygnowany i datowany w lewym, dolnym rogu: "Jan Kober | (Egipt 1925) ".

6 400 zł

08-07-2022
NOWICKI Jan Marian (1876-1955)
"Polowanie par force" , 1931
olej na tekturze
17,5 x 24,5 cm
sygnowany i datowany w lewym, dolnym rogu: "M. Nowicki | 1931".

3 600 zł

12-07-2024
liczba obiektów: 644