Malarstwopolskie.pl
CH. Panorama, Al. Witosa 31, Ip., galerie nr 125 i 126
00-710 Warszawa
502630650
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (317)
JAXA-MAŁACHOWSKI Soter (1867 Wolanów -1952 Kraków)
Pejzaż letni
Gwasz na papierze naklejonym na tekturę, 23x33cm,
Sygnowany lewy dolny: Jaxa

Więcej prac z kategorii Pejzaż na stronie galerii:
MalarstwoPolskie.pl
Tel.502630650
07-12-2019
CHMIELIŃSKI STACHOWICZ (pseud.) Władysław (1911 Warszawa -1979 Warszawa)
Akwarela na papierze naklejonym na tekturę , 36x55 cm - wymiar tektury, sygnowany prawy dolny: Wł.Chmieliński
10-05-2019
Widok na Plac Zamkowy od strony kościoła Św.Anny
akwarela, karton naklejony na tekturę, 35x50cm, sygn. p.d.: Wł.Chmieliński
02-08-2017
Widok na Plac Zamkowy
akwarela na papierze naklejonym na tekturę, 35x50cm,
sygn. p.d.: Wł.Chmieliński
05-06-2017
Stare miasto w Warszawie
Olej na tekturze, 40x30 cm
Sygnowany prawy dolny: Wł.Chmieliński

Więcej na stronie www.MalarstwoPolskie.pl
Kontakt tel.: 502630650
10-11-2019
Saniami przez wieś
olej, płótno, 35x50 cm sygn. p.d.: Wł.Chmieliński

8 500 zł

21-06-2017
Rynek Starego Miasta w Warszawie
Akwarela, papier
30x40cm
Sygnowany prawy dolny: Wł.Stachowicz

Więcej na www.MalarstwoPolskie.pl
10-11-2019
Pałac na Wodzie w Łazienkach Krolewskich
Akwarela, papier, 35x50cm, sygn. p.d.: Wł.Chmieliński
30-06-2017
BATOWSKI-KACZOR Stanisław (1866 Lwów -1946 Lwów)
Burza - Konie poniosły 1943r.
Olej, płótno naklejone na tekturę,
sygnowany , datowany i opisany
p. d.: St. Batowski / Lwów 1943

13 000 zł

05-06-2017
CZAJKOWSKI Stanisław (1878-1954)
Pejzaż przybrzeżny ze sztafażem
50x84,5cm, olej, płótno, sygn. l.d.: Stanisław Czajkowski
23-05-2014
GAŁEK Stanisław (1876 - 1961)
Bzy w wazonie
Olej na tekturze malarskiej
46x66cm sygn. l.d. St.Gałek

Kontakt w sprawie obiektu -
www.MalarstwoPolskie.pl
Tel.502630650
02-12-2018
GÓRSKI Stanisław (1887 Kościan - 1955 Kraków)
Portret pięknej góralki, 1938 r. , 1938
Pastel na papierze, 50x35 cm , sygnowana i datowana lewy dolny: St.Górski 1938r.

Więcej podobnych prac na stronie galerii:
MalarstwoPolskie.pl
Kontakt: tel.502630650
24-05-2020
Piękna góralka
pastel na papierze naklejonym na tekturę, 65x46cm
sygnowany: l.g.: St.Górski
Praca przedwojenna
więcej prac o zbliżonej tematyce na stronie www.MalarstwoPolskie.pl tel. 502630650
12-04-2018
Piękna góralka
Pastel na papierze, 50x35cm, sygn. p.d.: St.Górski

Więcej prac o podobnej tematyce na stronie:

www.MalarstwoPolskie.pl
Tel.(22)4233333
03-12-2018
JANOWSKI Stanisław (1866 - 1942)
Po polowaniu
Olej na tekturze 50x70cm
Sygnowany p.d.: St.Janowski

Kolekcja prac o zbliżonej tematyce na stronie galerii:
www.MalarstwoPolskie.pl
Tel. 502630650
16-12-2018
KAMOCKI Stanisław (1875 - 1944)
Widok na stary kościół zimą

80x100cm, olej, płótno, sygn. l.d.: SKamocki

04-12-2014
Stogi

Wybitna praca Kamockiego - Nazwa na przedwojennej nalepce na blejtramie - Chochoły. Z taką nazwą praca była oferowana w latach 90-tych na rynku aukcyjnym. 74x74cm, olej, płótno, na blejtramie napisy: S.K., KAMOCKI, napisy na starej nalepce: Stanisław Kamocki, "Chochoły", Cena.. sygnowany l.d.: St.Kamocki

22-03-2014
STRASZKIEWICZ Stanisław (1870 Warszawa - 1925 Warszawa)
O wschodzie, 1921 r.

olej, płótno, 63,5 x 94 cm sygn. i dat. l. d.: STANISŁAW STRASZKIEWICZ 1921 na odwrocie nalepka z salonu Juliana Burofa (Warszawa, Nowy Świat 47)

01-12-2014
CIEŚLEWSKI Tadeusz (ojciec) (1870-1956)
Wąski Dunaj
Akwarela, gwasz na kartonie - 40x54,5 cm sygnowany
p.d.: T.Cieślewski .Więcej z kategorii Varsaviana pod linkiem:
www.MalarstwoPolskie.pl

3 900 zł

16-12-2019
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
Ogród 2000
Grafika komputerowa 40x57,5cm w świetle passe-partout. sygn. p.d.: T.Dominik

2 100 zł

05-05-2014
KAMASA Tadeusz (1924 - 2003)
Pejzaż nadmorski
Olej, płótno, sygn. p.d.: T.Kamasa

Więcej prac w kategorii "Pejzaż" do obejrzenia na stronie:

www.MalarstwoPolskie.pl

3 900 zł

17-09-2017
RYBKOWSKI Tadeusz (1848 Kielce - 1926 Lwów)
Polowanie par force
Akwarela na papierze w oryginalnym passe-partout i pierwotnie zamkniętej ramce

Więcej prac o tej tematyce na stronie:

www.MalarstwoPolskie.pl
Tel.502630650
27-11-2018
Polowanie par force
Akwarela na papierze, 18x28cm
Sygnowany lewy dolny: Tadeusz Rybkowski

Tel.502630650
10-11-2019
AXENTOWICZ Teodor (1859 - 1938)
Starość i młodość
Olej na płótnie, 55x48 cm, sygn.p.d.,:"T.Axentowicz".Przedstawienie zbliżone do powtarzanego przez malarza tematu "Na Gromniczną", w którym dziewczyna niesie gromnicę na Święto Maryjne. www.MalarstwoPolskie.pl
03-05-2019
RATKA Teodor (1914 - 1985 )
Czesząca się - akt
Olej na płótnie, 65x50cm,
sygnowany prawy dolny: T.Ratka 1980

Więcej prac o zbliżonej tematyce na stronie galerii:
www.MalarstwoPolskie.pl
Kontakt : Tel.502630650

4 950 zł

21-04-2019
liczba obiektów: 317