Wybitna praca Kamockiego - Nazwa na przedwojennej nalepce na blejtramie - Chochoły. Z taką nazwą praca była oferowana w latach 90-tych na rynku aukcyjnym. 74x74cm, olej, płótno, na blejtramie napisy: S.K., KAMOCKI, napisy na starej nalepce: Stanisław Kamocki, "Chochoły", Cena.. sygnowany l.d.: St.Kamocki
3 900 zł